TP-LINK TL-WN722N dziala na windows 10?

Witam, mam problem z tym urządzeniem ponieważ nie dzaial z windowsem10, szukalem rozwiazania w internecie ale nic nie znalazlem. Jesli znacie jakis sposob zeby zadzialalo prosze o pomoc.
Z góry dziekuje i pozdrawiam.

Jak podłączasz do komutera to wykrywa tą kartę ?

Pobierz sterowniki do Windows8 i następnie spróbuj zainstalować przez Menadżer urządzeń- aktualizacja .

tak wykrywa tylko jest tez zolty trojkacik. Podczas aktualizacji przez manadrzer urzadzen wyskakuje komunikat ze odnalazl sterowni zale wystapil blad podczas proby zainstalowania go.

Może wyłącz podpis cyfrowy sterowników.

Ostatnio był podobny temat.

Oczywiście nikt nie da ci gwarancji że ta karta zadziała z WIN10.

wyskakuje problem jak chce odinstalowac to co mam, a instalalcja przez menadrzer tez blad wywala ;/

W trybie awaryjnym sprawdż.

Wyrzuć aplikację a potem odinstaluj sterowniki. Co to dokładnie za błąd? Zwróć uwagę że nie siedzimy przed twoim komputerem.
http://www.tp-link.com/en/article-15587.html - tu masz tabelę jak to wygląda ze wsparciem urządzeń TP-Linka dla WIN10

wyskakuje cos takiego, instalowalem sam sterownik w trybie zgodnosci, jak teraz odinstalowac w sumie tez nie wiem. Jak to wogole mozliwe ze tplink nie zrobilo sterownikow dla tego urzadzenia ...

Brak wsparcia dla WIN10 tak wygląda z informacji

Przeglądając youtube.com można znaleźć filmy gdzie użytkownicy instalują sterowniki do tej karty na Win10.

jeśli instalowałeś "na siłę" to na 99% został automatycznie utworzony punkt przywracania systemu - skorzystaj z niego
(ten 1% zostawiłem na przypadek w którym masz całkowicie wyłączone przywracanie)
nie oglądałem wyżej wspomnianych filmików, ale jak się domyślam ludzie instalują "goły" sterownik bez aplikacji i używają systemowych funkcji obsługi WiFi (być może jest to wręcz sterownik samegfo chipsetu karty ale i to zwykle wystarcza)
problem braku aktualnych sterowników do starego sprzętu i nowszych wersji windows występował "od zawsze" (jak pamiętam pierwsze przypały dotyczyły windows 95 i sterów od win3.x i jakoś się dawało to obejść, to samo dotyczyło przejsćia z win nt3.5 -> winnt4 i generalnie niemal wszystkich późniejszych systemów)

1 polubienie

Pobierz te stery https://static.tp-link.com/resources/software/TL-WN722N_V1_Utility_140918.zip
Rozpakuj zip i setup.exe
Smiga jak ta lala nawet w 2021r!