TP-Link TL-WDR4300 nie mogę dostać się na ruter

Witam, od pewnego czasu nie mogę dostać się na ruter, na którym wgrany jest gargoyle. Gdy wchodzę w adres 192.168.1.1 pojawia mi się strona jak na załączonym obrazku

z prośbą o hasło, niestety nic nie działa. Kliknięcie w te odnośniki nigdzie mnie nie przenosi. Po prostu zero reakcji.
Tak samo się dzieje na każdej przeglądarce. Ruter resetowałem przyciskiem wps/reset na nim przytrzymując około 20sek. Nic to nie pomogło. Próbowałem włączyć putty i dostać się przez ssh jednak żadne wpisywane przeze mnie hasła nie działają. Co jeszcze można zrobić?
Pozdrawiam

Spróbuj inne przeglądarki. np Firefox, Opera lub Chrome

Nie robiłeś przypadkiem exroot na jakimś nośniku zewnętrznym?

wydaje mi się, że robiłem na pendrivie, którego teraz nie mogę znaleźć ;/

przytrzymaj reset przez 11 sekund na uruchomionym urządzeniu.
Lub przejdź do failsafe i tam wykonaj firstboot.

Reset robiłem, z tym filesafe to nie wiem o co chodzi, bo nie jestem obeznany w tych tematach :frowning:

włącz router do prądu a następnie "klikaj" przyciskiem reset co sekundę aż dioda SYS ( druga z lewej) zacznie szybko migać.
reszta w poradniku:

W tym linku, który podałeś jest napisane:
"Innym sposobem który działa w WR740N i WDR4300 jest włączenie urządzenia do zasilania i szybkie naciskanie przycisku QSS aż dioda SYS zacznie szybko pulsować, co oznacza że router wszedł w tryb failsafe."
może głupio spytam, ale który to przycisk QSS? Obejrzałem ruter z każdej strony i takowego nie ma :slight_smile:

zanim wszedł standard WPS tplink miał to nazwane jako QSS. Na WDR4300 jest przycisk WPS/Reset.

ok, zrobiłem to, teraz mam już nakładkę graficzną gargoyla, ale nie znam hasła bo zapomniałem je ustawić jak byłem w telnecie. Czy znowu muszę wchodzić w tryb failsafe?

hasło domyślne jest - password

O rany działa :))
Masz u mnie piwo Heinz. Dzięki!