Tp-Link TL-WDR4300 i Mulimedia Polska - skype rozłącza internet

Ok zrobiłem tak. Poniżej screeny jak teraz to wygląda. Jak rozłączy to napisze i dam logi routera.

Czy używasz radia na 5GHz? Jak nie to wyłącz.

Tak, telewizor używa tej częstotliwości. Przy starym routerze nie miałem 5GHz, lecz również rozłączało w taki sam sposób jak teraz.

Czy kontrolka WAN-owa na routerze gaśnie na chwilę? Coś się dzieje z częstotliwością jej migania?

Na static IP również rozłączyło.

EDIT: Co się dzieje z kontrolką nie zwracałem uwagi. Przełączyć znów na dynamic ip czy zostawić static ip i obserwować kontrolkę gdy nie ma internetu ?

Sprawdził bym jak router zachowuje się z alternatywnym oprogramowaniem -

Które oprogramowania radzisz wgrać, z tych wymienionych w linku który podałeś? Nie stracę gwarancji po zainstalowaniu ich ?

GargoylePL

Po zainstalowaniu tego oprogramowania nie stracę gwarancji? I czy w razie czego możliwy jest powrót do oryginalnego oprogramowania ?

Powrót jest bezproblemowy -

Sam używam GargoylePL na WDR4300 i jestem bardzo zadowolony,

Ok, spróbuję zainstalować GargoylePL.

Piszę z telefonu. Wgralem to oprogramowanie ale nie mogę sie zalogowac do routera. Router zacina się ( dioda sys jest cały czas zapalona ). Proszę o pomoc.

Wgrałeś gargoyle-1.5.11.7-ar71xx-tl-wdr4300-v1-squashfs-factory.bin ???

Tak , dokładnie to. 192.168.1.1 oraz 192.168.0.1 nie działa. Router po włączenniu działa chwilę ( sys szybko miga ) i potem się zacina.

Wgrywałeś przez kabel?

Tak, wgralem przez kabel. Co teraz zrobić? :-\

Po podłączeniu kabla zapala się dioda od portu?

Tak, dioda portu się zapala.

No to podłącz i sprawdź czy dostajesz adresację z routera (ipconfig /all). Brama powinna być 192.168.1.1 przez którą logujesz się na router.

Tak, dostaje adresacje. 192.168.1.1 . Wpisuje to w przegladarke i pusta strona. W dodatku dioda sys swieci się cały czas ( druga dioda od lewej). Da się to jakaś naprawić?
Ping 192.168.1.1 to dostaje odppowiedz