TP-Link TL-WDR3600 ew. inny router ok. 200PLN

Witam, pewien użytkownik na innym forum polecił ten router TP-Link TL-WDR3600 oraz wasze forum więc spróbuje tutaj, być może uzyskam rzetelne informacje.
Mam pytanie odnośnie jego ponieważ czytałem iż niektórzy mają problem z zasięgiem i pytanie czy to jest prawda? I czy byłby to problem w mieszkaniu 60m2, 3pokoje aby objął dobrym zasięgiem całe mieszkanie? Osobiście szukam czegoś Dual band, z dwiema antenami. I jeszcze jedno pytanie czytałem że ktoś skarżył się że trzeba go często resetować codziennie lub nawet co kilka godzin, jak jest z tym?
Ogólnie to czytałem że ten router jest najlepszy w tym przedziale cenowym, tylko właśnie znalazłem te 2 mankamenty i chciałem uzyskać potwierdzenie tego lub obalenie.
I jeszcze dodam że net od vectry 30mb/s i podłączony byłby stale komputer(przewodowo)+TV+smartfon a w najgorszym przypadku do tego jeszcze 2 laptopy+3smartfony (to już rzadko 1-2 razy na miesiąc, ale chciałbym aby to ogarnął jesli mozliwe).
Pzdr.

Witam ponownie. Przychylę się do odpowiedzi na elektrodzie :smiley: . Jednak poczekajmy na odpowiedzi innych.

WDR3600+GargoylePL na pokładzie i router jak marzenie z wieloma dodatkowymi funkcjami.