TP-link TL-WA860RE (wzmacniacz N300)

Nowy pomysł na wzmacniacz sygnału sieci bezprzewodowej pojawił się na oficjalnej stronie producenta. Nowa koncepcja to range extender z dodatkowym gniazdem 230V i dwoma antenami zewnętrznymi oraz gniazdem ethernet. Nowy model będzie nosił nazwę TL-WA860RE.

Nowość w ofercie TP-Linka WA860RE czyli wzmacniacz w paśmie 2,4GHz:

Z bezprzewodowych sieci korzystamy praktycznie na co dzień przebywając w biurze, domu, szkole czy nawet restauracji lub pubie. Niestety nie zawsze możemy liczyć na silny sygnał oraz stabilne połączenie z Internetem, co związane jest ze słabym zasięgiem danej sieci Wi-Fi. Najprostszym i najszybszym rozwiązaniem tego irytującego problemu jest zakup wzmacniacza sieciowego. TP-LINK, jako jeden z wiodących producentów w tym segmencie rynku, oferuje szeroki asortyment tego typu urządzeń.

Najnowszą propozycją TP-LINK jest model TL-WA860RE, którego niewątpliwym atutem są dwie zewnętrzne anteny gwarantujące znaczne lepsze rozszerzenie zasięgu sieci oraz wzmocnienie siły sygnału. Model ten jest w pełni zgodny ze standardem IEEE 802.11n i umożliwia przesyłanie danych z maksymalną prędkością do 300 Mb/s. Ponadto urządzenie wyróżnia się kompaktowymi gabarytami oraz prostą i szybką instalacją - wzmacniacz wystarczy umieścić w standardowym gniazdku elektrycznym a następnie skonfigurować ręcznie lub automatycznie (obsługa standardu WPS) połączenie z siecią Wi-Fi.
Strona producenta: http://www.tp-link.com.pl/products/details/?categoryid=1247&model=TL-WA860RE