TP-LINK TL-WA850RE i routrer z neostrady

Witam konfigurowałem TP-LINK TL-WA850RE do współpracy z różnymi routerami i działa bez problemu,a tu zonk,nie wiem czemu z routerem z neostrady nie chce mi zadziałać mam cały czas komunikat "to połączenie ma ograniczoną łączność" czy to u mnie czy u kumpla też na routerze neostrady cały czas mam ten komunikat.TP-LINK TL-WA850RE konfiguruje według opisu z tego forum i lipa,choć zawsze robiłem to w ten sposób że wyszukiwałem sieć wpisywałem hasło i tyle reszta zostawała w standarcie i działało.

Przeniosłem do odpowiedniego działu // heinz

Co to za router z Neostrady? Jeśli to Livebox 1 to przed podłączeniem należy nacisnąć przycisk REG na spodzie urządzenia.

Każdy jeden z którym go konfiguruje czy to Livebox stary czy ten nowy efekt jest ten sam połączyć się połączę przez TP-LINK TL-WA850RE z Liveboxem ale internetu zero.Już sam nie wiem co robić mam 4 te TP-LINK TL-WA850RE każdy próbowałem,z kablówką zero problemów podpinam konfiguruje standartowo i działa tylko z tymi Liveboxami kicha.

Z LB trzeba się trochę pomęczyć niestety. Jaki masz status po połączeniu? Spróbuj włączyć DHCP na TP-linku dopisując bramę jako 192.168.1.1 (adres LB) no i dns-y 194.204.159.1 i 194.204.152.34
No i zmień adres IP na TP-link na taki z puli LB np. 192.168.1.254.

To już przerabiałem nic nie dało ze zmianą adresów itp,założyłem tych TP-LINK TL-WA850RE w cholere i trochę i z żadnym nie było takich jaj,a tu masz gówniane wynalazki z neostrady rozłożyły mnie na łopatki.Status jest połączony,sygnał 50%.

Mogłeś coś przeoczyć lub źle skonfigurować. Bez wrzucenia jakiś obrazków z konfiguracji trudno coś więcej doradzić. Czy po połączeniu z siecią dostajesz jakiś adres? Jaki jest status tp-linka? Czy filtrowanie adresów fizycznych na LB jest off? Czy próbowałeś konfiguracji bez zabezpieczeń? Czy firmware masz aktualny na tp-linku? Można by jeszcze długo pisać. Sam widzisz że nie mamy się do czego odnieść.

teraz już nie jestem w domu gdzie mam liveboxa jak bedę znowu to porobię zrzuty ustawień

Więc czekamy cierpliwie na jakieś informacje.