TP-Link TL-WA5110G - Nie widać sieci WIFI

Mam problem z moim Acces Pointem... Posiadam AP TP-Link TL-WA5110G, chciałem podłączyć kabel od neta do AP i mieć sieć bezprzewodową na całe mieszkanie, tylko, że coś nie mogę skonfigurować AP. Wybieran Quick Setup -> AP Client Router > Dynamic IP > Wybieram nazwę SSID i Finish.
Wszystko wydaje się ok, ale komp nie widzi sieci bezprzewodowej. W czym może być problem?

AP Client Router to tryb odbiornika a nie nadajnika dlatego nie widać sieci. Konfigurujesz urządzenia jako AP.

Po skonfigurowaniu jako AP widać sieć, natomiast nie mam dostępu do internetu.

DHCP masz wyłączone? Jaką adresację dostajesz na kartę sieciową? Brama jest adresem twojego głównego routera?

DHCP masz wyłączone?
Tak
Jaką adresację dostajesz na kartę sieciową? Brama jest adresem twojego głównego routera?
Ipconfig daje taki efekt:

Czyli jak widać brak adresacji, WA5110g jest podłączony w ogóle do jakiegoś routera?

Tak, jest podłączony

Po podłączeniu TP-linka do głównego routera zapala się dioda wskazująca aktywność portu ethernet (masz linka)? Masz dostęp wtedy do konfiguracji TP-linka? Jak skonfigurowałeś dostęp bezprzewodowy. Poproszę trochę więcej informacji, bierz pod uwagę że na forum nie widać twojego access pointa i jego konfiguracji.

Po podłączeniu TP-linka do głównego routera zapala się dioda wskazująca aktywność portu ethernet (masz linka)?
Tak
Masz dostęp wtedy do konfiguracji TP-linka?
Właśnie jest dziwnie... przed chwilą zobaczyłem, że internet jest ale po 15 min znowu nie było (to nie wina łącza, przez kabel cały czas jest). Po pewnym czasie znowu na chwilę był dostęp i zauważyłem, że w chwilach gdy jest dostęp do neta przez 192.168.1.254 wchodzę w konfigurację routera, a gdy dostępu nie ma wchodzę do konfiguracji TP-linka Ipconfig daje teraz:

Jak skonfigurowałeś dostęp bezprzewodowy.
Tak wygląda konfiguracja:

W Wireless Mode jest "Access Point" z zaznaczonym "Enable SSID Broadcast"
Wireless MAC Address Filtering "Disabled"

Zwróć uwagę na adresy IP na TP-linku i głównym routerze czy przypadkiem nie ma tam konfliktu adresów bo na to to wygląda.