TP-Link TL-MR3420 v1 z Gargoyle 1.6.0.1 (r39154) - Repeater konfiguracja

Witam,
majstry pomóżcię proszę w konfiguracji urządzenia.Chciałbymżeby działało one jako repeater ciągnąć internet radiowo do mojego tp-linka i z niego po domu rozsyłało po wifi ten "przedłużony" internet. Kiedy ustawiam wszytko jak widać na screenie poniżej to po restarcie urządzenia wogóle nie widze sieci z niego wysyłanej po wifi.
Zerknijcie na screen czy wogóle coś tu dobrze ustawiłem, bo ja noga w tym temacie niestety jestem.
Na pierwszym screenie macie mój router, a na drugim router z którym chce się połączyć swoim i z niego czerpać internet.

BArdzo proszę pomóżcie wyjść z tego jakoś cało.

Spójrz jaką masz bramę i podsieć na głównym routerze. Potem zweryfikuj ustawienia na GargoylePL.

Tzn,że na swoim routerze muszę mieć taką samą brame i podsieć? Prosze jak najprościej mi to tłumaczyć, bo ja naprawde zielony jestem.

Skoro WR740N działa jako router bezprzewodowy i jest bramą internetową 192.168.0.101 to Gargoyle powinien mieć adres 192.168.0.222 a brama powinna być 192.168.0.101

Zrobiłem jak napisałes majster,ale internet jest tylko po kablu.Nie da sie na moim routerze rozprowadzić tego neta z macierzystego routera po wifi, mogę mieć tylko po LANie?
Aha...Jak pokazuje sieć to pisze mi na dole po prawej w wyborze sieci,że ta z mojego routera posiada inną konfiguracje niż konfiguracja na komputerze.Jest taki czerwony krzyżyk przy sieci w mojego routera.
Tu screen z mojego tplinka:

Nadal nie zmieniłeś bramy na Gargoyle masz 192.168.1.1 a powinien być adres 192.168.0.101 bo taki widnieje na obrazku.

Na WR-740 zaktualizuj oprogramowanie http://www.tp-link.com.pl/resources/software/TL-WR740N_V4_130513_PL.zip

To konieczne?

Chyba, że nie jest Twój?

No niby nie jest,ale nie będzie to aż taki fest problem wgrać na nim soft.Pytam tylko czy koniecznie muszę to robić :slight_smile:

Nie musisz, ale jak to zrobisz będzie ono w j.polskim.

Panowie...działa :slight_smile: Zrypałem sprawę, bo przed zastosowaniem ustawień nie zmieniłem ustawień hasła do mojego wifi, które było takie jak haśło do routera macierzystego.
Teraz zmieniłem hasło i hula :slight_smile:
Dziękuje za pomoc.

Jeżeli problem rozwiązany proszę o zamknięcie wątku. W razie problemów zapraszamy ponownie. Administrator