TP LINK TL-MR3420 ciągły restart przez WI FI

Witam, posiadam router TP LINK TL-MR3420 i teraz:
mam problem, od jakiegoś czasu (od zawsze ale nie miałem czasu się tym zająć), chodzi o to, że router działa normalnie, wszystko chodzi jeśli jestem podłączony kablem, ale jeśli połączę się np. telefonem, laptopem albo czymkolwiek przez wifi to zaraz się on resetuje i trzeba czekać, aż się połączy internet i za kilka minut znowu to samo :-[ Szukałem w google ale nie bardzo rozumiem o co chodzi, więc pytam tutaj. Jakieś pomysły?

Jak masz dostarczony internet do routera?

Dopisywałeś adresy dns.

nic nie robiłem w tym routerze, internet mam podłączony przez usb z modemu bezprzewodowego

Co to za model tego modemu? Pewnie będziesz musiał zakupić dodatkowo aktywny hub USB bo wygląda że modem jest prądożerny a zasilanie TP-linka nie daje rady z takim poborem prądu i dlatego się resetuje. Dzieje się tak szczególnie wtedy kiedy masz słaby sygnał z BTS-a na modemie.

Modem Huawei E3276, mam dodatkowy kabelek usb, bo inaczej nie wchodzi, po co HUB?

Już pisałem po to żeby odciążyć router. Sam producent o tym mówi
http://www.tp-link.com.pl/support/3g-comp-list/?model=TL-MR3420

To można poprosić o jakiś link do aukcji albo model czegoś takiego? Bo ja trochę zielony jestem w tych sprawach :slight_smile:

Aktywny Hub USB z wydajnością prądową 2A to wszystko. Urządzenia dostępne na znanym portalu aukcyjnym lub w sklepach z IT.
Nie polecę konkretnego modelu bo nie testowałem.

dzięki, poszukam czegoś takiego :wink:

Mamy nadzieję że zdasz nam relację z tego czy HUB USB rozwiązał twój problem.