TP Link TD-W8980 problem z udostepnianiem

Witam,
Niedawno pomogliscie mi w konfiguracji mojego TD-8980 wiec mam nadzieje, ze teraz tez sie uda znalezc rozwiazanie problemu.
Chcialem podpiac pod ruter pen drive'a, a docelowo jakis dysk, na ktorym chce trzymac film, bajke dla dziecka.
Podpialem pen drive pod USB (2 sztuki pod dwa gniazda). Pen drive'y zostaly rozpoznane i sa widoczne przez router w zakladce USB mass storage. Ruter widzi je jako FAT32, rozpoznaje wlasciwa wielkosc (8 i 16GB), statusy sa active.
Zgodnie z instrukcja na formu, ustawilem w zakladce media server, server jako enable. Moj TV (panasonic) wykryl tego pen driva i bez problemu sie z nim polaczyl. Ale problem pojawia sie w momecie gdy cos na tego pen drive'a przegrywam. Np. bajke, ktora jest w mp4, TV widzi jako aac i nie chce odtworzyc.
Probowalem z roznymi mp4 i ciagle jest to samo. Z jakis powodow TV nie rozpoznaje mp4. Na probe przegralem na pen drive plik z dvd e formacie vob i ten bez problemu TV rozpoznal i odtworzyl.
Co moze byc tego przyczyna?

Tv może nie odtwarzać plików za pośrednictwem routera nawet jeśli te same pliki odtwarza gdy źródlo jest bezpośrednio podpięte do portu Usb w tv

Hej,
Dzieki za odpowiedz. Czy wiesz moze czym to jest spowodowane?
Plik VOB poszedl bez problemow. Chodzi o jakies kodowanie? Nie wiem czy sie da ale jesli przerobie mp4, mkv do VOB to moze to jest rozwiazanie?
I czy oznacza to, ze jesli chce miec "domowe centrum strumieniowania filmow na TV" to musze kupic NAS'a?
Czy moze sa jakies rutery, ktore po podpieciu dysku beda gadaly z TV i odtwarzaly filmy?