TP-Link TD-W8970

15.06.2013 kupiłem nowy router jak w temacie i podłączyłem go kablem LAN do karty sieciowej w komputerze PC.Skonfigurowałem router(16.06.2013 tego dnia konfigurowałem router) przez stronę internetową pod Neostradę Orange 10Mb/s. Po konfiguracji router zsynchronizował się z Neostradą(dioda ADSL świeci na zielono),strony internetowe się wyświetlają(dioda internet świeci na zielono),więc wszystko jest dobrze nawet przy połączeniu wifi. Przy włączonym komputerze PC zauważyłem,że dioda od wifi cały cas miga(pulsuje) zamiast świecić się normalnie,a samo wifi mam włączone(inne diody świecą się tak jak powinny). Dioda od wifi miga(pulsuje) nawet jak komputer jest wyłączony
Czy to jest problemem jeśli na routerze wszystkie diody świecą się na zielono tak jak powinny,a dioda od wifi cały czas miga,zamiast na stałe się świecić(wifi włączone) i czy tak powinno być w tym modelu routera z diodą od wifi???
Proszę o bardzo dokładną i możliwie szybką odpowiedź Dziękuję
Do administracji: Jeśli posta napisałem w nieodpowiednim dziale to proszę o jego przeniesienie do odpowiedniego działu.

Wg instrukcji obsługi to zachowanie tej diody:
Światło ciągłe: WiFi włączone, brak transmisji
Światło migające: WiFi włączone, trwa transmisja
Brak światła: WiFi wyłączone.
Sprawdź czy jest włączony jakiś telefon, tv ktory był podłączony do sieci WiFi.

Odnośnie połączenia wifi to pisząc tą odpowiedź mam tylko laptopa połączonego z wifi routera,a wszystko inne co mgło by być podłączone do wifi jest wyłączone(mam smart tv z wifi które cały działa,gdy telewizor jest jest włączony i jest dostępny internet,ale w tv bardzo rzadko korzystam z funkcji internetowych). Na routerze nadal miga mi dioda wifi,tak jakby odbywała się transmisja,a ja nic takiego nie robię.
Co mogę zrobić by dioda od wifi mi nie migała sygnalizując transmisję,której nie ma,a świeciła stałym światłem???

Rozłącz wszystkie urządzenia. Komputer który jest podłączony odbiera "broadcasty" z sieci lub aktualizacje się pobierają.

Jeżeli nie miga dioda od internetu znaczy że nie ma pobierania pakietów, a to że dioda miga to niech sobie miga. Nic raczej w tej kwestii nie zrobisz. U mnie na W-8961ND było tak samo. Co najwyżej jak przeszkadza ci miganie owej diody to ją wylutuj.

Mam rozumieć,że miganie diody od wifi sugerującE niby transmisję,to nic poważnego i lepiej tak zostawić.
Może lepiej było by,gdyby na routerze dioda wifi świeciła stałym światłem,a nie cały czas migała,ale gdzie i jak to ustawić???

Powtarzam: tego nie ustawisz, tak ma być i basta. Jak masz jakieś obawy co do tego iż ktoś włamał się na twoją sieć od tego są logi systemowe routera. Można prześladzić zakres przyznawanych adresów IP. Jeżeli cokolwiek zwróci twoją uwagę daj nam znać.