Tp link td-w8970 problem z zasięgiem wifi

Przy połaczeniu kablowym też występują takie problemy? Wygląda na utratę połączenia (komunikacji) z routerem.

Jeszcze raz dziękuje za szybkie odpowiedzi i śledzenie mojego problemu. Dzisiaj mam dość testów. Kończy się urlop i jutro niestety do pracy. Wrócę do tematu jutro.

Spróbował bym jeszcze zrobić węższe pasmo 20MHz w konfiguracji radia lub w ogóle zmienić na 802.11g. Przetestuj taką konfigurację.

Po zgłoszeniu awarii u dostawcy neostrady przybył ich technik sprawdził na swoim sprzęcie i wydał oświadczenie, że " usługa
zainstalowana w moim lokalu działa poprawnie na sprzęcie serwisanta". Po podłączeniu mojego TP-linka i testowaniu przez serwisanta setki błędów systemowych - opinia serwisanta.
Obecnie korzystam ze starego routera, nowy nadany paczką do sprzedawcy/gwaranta.

...........
Od dwóch dni używam nowego - po reklamacji wymiana, brawa dla f-my Midas. Szybkie załatwienie reklamacji ;D
Teraz jestem zadowolony z zakupu. Mogę przeglądać to forum jak i inne strony bez problemów.
Ustawienia z poprzedniego routera, jedyna różnica to DLS Modulation ustawione na ADSL 2+.
Synchronizacja na poziomie 14-15 Mbps lepiej jak sprzęt serwisanta od neo.

Kolego na tym forum nie używa się wulgaryzmów - Administrator

Witam po dłuższej przerwie.
Wczoraj otrzymałem przesyłkę z nowym routerem - złe działanie WIFI( nie stabilne + zrywanie połączenia) wymiana w ramach gwarancji, to już 3 sztuka. Poprzedni działał 6 m-cy, jak długo ten podziała ?

Skąd my to mamy wiedzieć?