TP Link TD-W8970 i maksymalna liczba klientów DHCP

Witam.
Mam wyżej wymieniony modem/router od miesiąca i pierwszy raz się spotkałem, aby przy konfiguracji klientów DHCP (MAC -> IP)
była określona maksymalna liczba wpisów (w tym przypadku 32 pozycje).
Po próbie wpisania 33 pozycji pojawia sie komunikat:

Error code: 9812 The entries number has reached the max!
Czy da się zwiększyć tą liczbę, bądź wogóle usunąć ten limit - w przeciwnym razie urządzenie jest bezużyteczne - co mi po 32 wpisach w tablicy DHCP w modemie za ponad 200 zł.

Niestety nie mam takich informacji na dzień dzisiejszy ale postaram się to zweryfikować w przyszłym tygodniu.

TP Link TD-W8970 to router do użytku domowego lub małych firm więc maksymalna ilość adresów z serwera DHCP to 32.

Dziękuję za odpowiedź.
Niestety jest ona nie satysfakcjonująca, gdyż za modem za ponad 200 zł spodziewałem się większego profesjonalizmu.
Rozumiem - za modem za parędziesiąt złoty, gdzie rzeczywiście podłącza się kilka urządzeń na krzyż można taki limit dać.
Ale nie po to kupuję modem z 3 antenami, możliwością podłączenia 3G/dysku twardego - aby mnie ograniczało do 32 urządzeń.
Zostałem teraz z ręką w nocniku - mam modem którego nie mogę reklamować (bo jest w pełni sprawny), ale w moich warunkach jest kompletnie bezużyteczny.
(nie będę non stop żonglować MAC-ami).

Proszę mi wskazać gdzie na stronie, bądź w opisie przedmiotu jest napisane że maksymalna liczba wpisów w DHCP to 32. (jedyne "32" to spotkałem przy temperaturze (0℃~40℃ (32℉~104℉))
Gdybym coś takiego zobaczył na pewno bym nie kupił tego modemu, a tak to jestem w plecy 2 stówki.
U konkurencji nigdy się z takim limitem nie spotkałem.
To nie najlepiej świadczy o podejściu Waszej firmy do klienta, a już na pewno nie będę polecał produktów Waszej firmy innym, bo nie wiadomo na jaką niespodziankę sie trafi.
Mam nadzieję że przemyślicie sprawę i w poprawce oprogramowania zwiększycie limit przynajmniej do 64 bądź go w ogóle zniesiecie.
Z poważaniem
Zawiedziony użytkownik TP Link TD-W8970

1 polubienie

Kolego takie żale proszę do supportu TP-linka my jesteśmy grupą hobbystów którzy próbują pomagać użytkownikom routerów i access pointów (TP-Link nieoficjalne forum).
Tak na marginesie to nikt w domu czy mieszkaniu nie ma 30 hostów w sieci. Polecam zaopatrzyć się w jakiegoś Mikrotika a W8970 zostawić jako modem ADSL.
Pozdrawiam Administrator forum.