TP-Link TD-W8970 i konfiguracja USB

Mam problem z konfiguracją USB. Podłączyłem do routera 4GB pendrive(system FAT). W USB Mass Storage mam:
USB Mass storage List:
Disk1: Kingston ( DT 101 II ) Rev: 8.20Connected Disconnect
Volume File System Capacity Status Action
sda4 FAT32 3.7 GB Active Deactivate
czyli router wykrywa mój pendrive bo status jest Active,a w Storage Sharing mam: Server Status: Enabled
Chciałem skonfigurować router tak by po podłączeniu do niego pendrive(w razie awarii portów USB w komputerze) można było bez problemu przeglądać zawartość podłączonego pendrive i kopiować na niego pliki z komputera. Obecnie router tylko wykrywa podłączony pendrive, a jak w przeglądarce internetowej w polu adresu wpisuję: [img]192.168.1.1 to nic się nie wyświetla.
Co mam ustawić w routerze odnoście pamięci usb(pendrive) tak by można było przeglądać jej zawartość i kopiować na niego pliki z komputera???
Proszę o bardzo bardzo dokładną odpowiedź Dzięki

192.168.1.1\volume(sda4)
Próbowałeś tak wpisywać? No i nie koniecznie w przeglądarce tylko w oknie winodwsa (pasek adresów). Potem dysk możesz sobie zmapować.

Serdecznie dzieęuję administratorze po wpisaniu: [img]192.168.1.1\volume (sda4) wyświetla się zawartość pendrive.

Nie ma problemu po to robimy to forum. Pozdrawiam i zapraszam ponownie :wink:

A jak teraz kopiować pliki z komputera oraz jak usunąć jeśli to możliwe zbędne pliki z pendrive podłączonego do routera???

Powinno otworzyć windows-owe okno z plikami. Możesz działać jak na normalnym dysku. Polecam zmapować dysk.

Po podłączeniu pendrive do routera w przeglądarce internetowej mogę przeglądać zawartość pendrive,ale nie otwiera się windowsowe okno z plikami tak jak jest to przy podłączeniu pendrive do portu usb komputera(dodatkowy dysk w windows)
Co mam zrobić by po podłączeniu pendrive do routera w Windows 8.1 Pro x64 wyświetlało się windowsowe okno z plikami???

Możliwe że masz dostęp do serwer FTP w tej przeglądarce. Wpisz ten adres w oknie windows-owym nie w przeglądarce. Zrób mapowanie dysku!
http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/create-shortcut-to-map-network-drive

Wpisałem z przeglądarki internetowej w windowsowym oknie Komputer adres pendrive podłączonego do routera i teraz mogę kopiować i usuwać pliki.
Czyli muszę za każdym razem w przeglądarce wpisać: [img]192.168.1.1\volume(sda4) i potem adres ten wpisać w windowsowym oknie i jak ustawić to mapowanie pendrive,czy muszę coś ustawić w routerze???

Pisałem już o tym.

Zrobiłem mapowanie dysku pendrive oraz utworzyłem do niego skrót i teraz w Komputer w Lokalizacje sieciowe mam widoczny dysk sieciowy czyli pendrive podłączony i zmapowany oraz skrót do niego,ale po podłączeniu pendrive,nie znika mi z Lokalizacje sieciowe ani zmapowany pendrive oraz nie znika skrót do tego zmapowanego pendrive,bo w windows po odłączeniu pendrive od usb w Komputer dysk znika i pojawia się przy następnym podłączeniu do usb,a u mnie po odłączeniu pendrive od routera jest jak pisałem.
Czy tak powinno być czy może coś nie tak zrobiłem???

W oknie Komputer po mapowaniu musisz widzieć dysk sieciowy i po kliknięcu masz zawartość pendrive/