Tp-link td-w8968n

Witam
Jestem nowy wiec prosze o wyrozumiałosc i pomoc
Posiadałem router Sagema z Neostardy ktory niestety padł i postanowiłem kupic nowy i taki mi polecono z supportu TP-LINKa
Model TD-W8968N i proszę o pomoc w konfiguracji tego urzdzenia na lini telefonicznej TP-Neostrada..co i jak wpisac żeby działało bez problemu..Odnosnie WiFI i dalszych ustwien poczytam na forum bo widziałem posty..
Pozdrawiam i czekam na info

Spróbuj zrobić konfigurację przez quick setup.
Podłącz komputer do routera kablem.
Wejdź na stronę konfiguracyjną http://192.168.1.1/
Login i hasło to admin
Kliknij Quick setup.
Kliknij Next
Wybierz ADSL i kliknij Next
Tutaj możesz wybrać kraj Polska i operator neostrada (orange) lub samemu wpisać VPI 0, VCI 35, PPPoA i klikinj NEXT
Wpisz login i hasło do neostrady i Next
3G jako backup możesz pominąć klikając Next.
Wireless - Enabled, Wireless Network Name - Swoja nazwa sieci WiFi, Region - Poland, Channel - Auto, Mode b/g/n, Security - WPA-PSK/WPA2-PSK i niżej wpisz hasło jakie chcesz mieć (min 8 znaków) i Next
Wyświetli się podsumowanie i jeśli wszystko pasuje to klikasz Save, a następnie Finish.
Poczekaj chwilę i powinien internet już działać.

Tylko nie zapomnij podłączyć linii telefonicznej do routera :smiley:

Wszystko lub prawie wszystko smiga. Wszystkie PC po kablu i WiFi smigaja , tablet też lecz jest jeden problem.Mam podpięty pod router przez kabel sieciowy rejestrator od kamer do którego nie mogę się dostać ani przez program PSS ani przez przegladarke internetowa w ramach sieci domowej oczywiście. Na tablecie wchodzę bez problemu i mam podgląd przez WiFi . Czy router cos blokuje bo na Sagemie nie miałem takiego problemu- nie mowie o podglądzie z sieci zewnetrznej

Jak wygląda adresacja IP na routerze i na rejestratorze?