Tp-link TD-W8961ND- zwiększenie wartości mtu

czy w tym routerze da się w jakiś sposób ustawić mtu z 1492 na 1500 i zwiększyć MSS po PPPoA.

Proszę pamiętać o wpisaniu pełnego tytułu tematu. Poprawiłem. CHACA

Prawdopodobnie nie, w dół można. Jest to wartość ograniczona programowo.

no właśnie czy to ograniczenie da się w jakiś sposób pokonać ?

Nie jestem programistą ale mogę przypuszczać że jedynie po zmianie danych w kodzie źródłowym.

zastąpiłem tym routerem TD-W8960n V1 bo mi linia zaczęła się z mniejszą prędkością synchronizować, czeka mnie szarpanie się z Orange, ale właśnie to Mtu żeby można było podciągnąć

Oprogramowanie masz na nim aktualne?

oczywiście, pierwsze co się robi to aktualizację, router w porządku szybszy niż ten 8960, mam FAST-a ustawionego i o 2ms średnio do OOKLI szybszy

Szarpaczka z Orange nic nie da. Router- jak pisałem- tą wartość ma ograniczoną programowo. Możesz zadzwonić do chłopaków do supportu TP-LInka i popytać.

linię to się sprawdzić, ale przez znajomego montera, muszę odświeżyć kontakty, tam dzwonić i im kasę nabijać, przecież tam tak zlewą klientów to jest odrębny rozdział. Linia nie ruszana od dłuższego czasu po jakieś burzy się pogorszyło. Ten router trzyma SNR-a ale błędy dowalają obecnie etap testowania. 8960 robił czasami restart linii i spinał się z mniejszą prędkością synchronizacji niż mam na stałe ustawione.

To dzwoń i ponaglaj że masz problemy na linii.