TP-LINK TD-W8960N v4

Mój router nie pokazuje parametrów Interleaver Depth oraz Delay w zakładce Statistics xDSL... Przydałyby mi się. Mam wersję softu 1.1.1 Build 120912 Rel.67406
Czy jest jakaś możliwość dostania się do tych parametrów? Instalacja firmware Beta z tego forum odpada, bo mam jeszcze 23 miesiące gwarancji.
Jakieś polecenie Telnet, albo program komputerowy typu OrbMT/DMTTool??
Gdybym wiedział, że akurat ta wersja tego nie pokazuje, to bym szukał innej... W Necie widziałem sporo screenów z tego routera i były wszystkie interesujące mnie dane. Kupiłem, a tu zonk...

Te parametry są podane w tabeli bez danych czy po prostu ich w ogóle nie ma?

Nie chce mi się screena wstawiać. W ogóle nie ma tej rubryki w tabeli. Na razie wprawdzie nie mam tego routera podłączonego do linii ADSL, tylko w mieście do UPC przez gniazdko LAN/WAN (jak pojadę do domu, to wtedy wymienię stary 8901G na tego 8960N), ale zdziwiło mnie, że tabela w ogóle nie zawiera tych parametrów (Delay i Interleaver Depth).

Jak podłączysz pod linię telefoniczną to powinno wszystko pokazać.

Dzięki, że mnie uspokoiłeś. Trzymam za słowo!! Odezwę się, jak już wrócę do domu rodzinnego i podłączę do linii ADSL.

Działa tak jak mówiliście. Ciekawe tylko dlaczego stary 8901G pokazuje tłumienie 52dB, a ten nowy 8960N wyświetla aż 10dB mniej, bo 43dB. Reszta się zgadza. SNR różni się tylko o 2-3dB, więc w normie. Skąd tak ogromna różnica tłumienia? Przecież kable te same... Poniżej wstawiam staty i wykresy z OrbMT:

Któremu zatem wierzyć?

/// ODKOPUJĘ. PROSZĘ O PORADĘ, KTÓREMU ROUTEROWI MOGĘ BARDZIEJ ZAUFAĆ JEŚLI CHODZI O PARAMETRY POŁĄCZENIA WIDOCZNE NA SCREENACH POWYŻEJ ///
P.S. Jeśli to zły dział na takie pytanie, to proszę o zwrócenie uwagi.