TP-Link TD-W8960N v4 Pomocy

A mam pytanie czy zdarzyły się takie przypatki na forum jak opisałem wyżej że swieci tylko dioda power ?

Jak już wyżej zostało napisane. Wszystko jest możliwe to tylko elektronika. Takie przypadki jak Twój najczęściej dzieją się podczas wgrywania oprogramowania oryginalnego z openwrt.

Czyli wgrywnanie tego openwrt to wina TP-LINKA? Tak jak mówiłem że nic nie wgrywałem żadnego oprogramowania ani nic nie aktualizowałem tylko miałem zanik prądu bo zmieniali mi licznik w rozdzielni i po tym zaniku właśnie się to stało

Na Twój sprzęt nie ma OpenWRT. Całkiem możliwe że to przez spadki napięcia. Kolego nie jesteś ekspertem tylko klientem. Nie działa a jest na gwarancji to oddaj. Jak sprzętu nie rozebrałeś/zalałeś to powinni Ci go wymienić.

Próbowałeś podstawić inny zasilacz?

Tak próbowałem o tych samych parametrach i nic z zawodu jestem elektrykiem na drugim roku w technikum ale wcześniej stosowałem oryginalny taki jaki był w pudełku nie czuć w środku że aby się coś spaliło albo coś po prostu stało się to po zaniku prądu i ruter amen. Ruter nie był rozkręcany ani nic nie było z nim robione gadałem z informatykiem ze szkoły gdzie cała szkoła wyposażona jest w cały sprzęt TP-LINKA i mu też coś nie pasuje że tak wcześnie padł jak myślicie rozpatrzą gwarancję bez problemu? Paczka poszła do nich dzisiaj godzina 15:15.Czyli kogo wina może być związana ze sprzętem moja czy ich? Bo chodzę cały w nerwach i chcę spać w nocy spokojnie

Śpij spokojnie. Dostaniesz nowy model.

Jak myślicie czy uznają reklamację? wypytuję temu ponieważ pierwszy raz w życiu coś reklamuje

Powinna być uznana.

Ok. Bo podobno nie pójdzie na serwis tylko na magazyn i sprawdzą czy nie było uszkodzenia mechanicznego i jak nie będzie wysyłają nowy mogło też tak być że sprzedali po serwisowy modem bo to się co raz częściej zdarza w sklepach koledze taki wciskali a mogło w nim coś w środku strzelić i że nie działa? np kondensatory?

Poczekasz, zobaczysz. Na razie nie masz się co stresować.