TP-LINK TD-W8960N problem z logowaniem

Witam, moja pytanie dotyczy dlaczego nie mogę skonfigurować routera ? Więc wpisuję to co jest na naklejce pod routerem czyli 192.168.1.1 i nie mogę się zalogować wyskakuje błąd próbowałem na różnych przeglądarkach nie przynosi to rezultatów,używam internetu radiowego. Dodam do tego że router jest po resecie. Proszę powiedzieć mi co mam wpisać w przeglądarce aby móc edytować router. Z góry dziękuje za pomoc.
Dodam jeszcze jedno pytanie do tego wątku dlaczego wczoraj jak sieć była odbezpieczona to działała mi funkcja wi fi a dziś już nie ? niby telefon łączy się z internetem sygnał jest lecz internetu brak.

coś tu się kupy nie trzyma
to jest router adsl, więc nie widzę powiązania z internetem radiowym…
faktycznie ten router powinien mieć adres 192.168.1.1 po przywróceniu ustawień fabrycznych
jakkolwiek załączony screenshot wskazuje na to, że jesteś przewodowo połączony z jakimś routerem znajdującym się pod adresem 192.168.26.1
(ale nie wiem czy to jest router o który pytasz)

Ten router jest podłączony tylko i wyłącznie z internetem radiowym dlatego również nie rozumiem dlaczego nie działa mi to pod wpisany adres ip.

Router jest skonfigurowany jako AP. Jeżeli pozostał domyślny adres IP 192.168.1.1 to do karty sieciowej musisz wpisać adres z tej właśnie puli aby móc się zalogować na adres 192.168.1.1
Przykład -


Ty musisz wpisać adres 192.168.1.100 i maska 255.255.255.0 - wtedy spróbuj logowania się na wskazany adres routera.

zaświtało mi to w nocy, ale już siły nie miałem aby pisać dalej :smiley:
jakkolwiek ta koncepcja kłóciła mi się z informacją o przywróceniu ustawień fabrycznych

najwyraźniej jednak chodziło o zwykły reset, a nie "factory defaults"

Jeżeli router jest po resecie do ustawień fabrycznych to zazwyczaj włączony jest wtedy serwer dhcp. W twoim ustawieniu jest on wyłączony.

Dziękuje za pomoc :slight_smile: