TP LINK TD-W8960N - Po resecie w ogóle nie widzi podłączonego kabla

Witam
Mam problem z routerem TD-W8960N. Router był wcześniej używany, także chciałem zmienić ustawienia na fabryczne, ponieważ nie znałem IP i hasła do routera. Wcisnąłem i oczywiście przytrzymałem reset przez paredziesiąt sekund. Po resecie palą się cały czas kontrolki: power i odpowiadające za podłączenie kabli: 1,2,3,4 i nie gasną nawet jeśli router włączony jest ponad 30min. Może przycisk reset się uszkodził i czyta, że cały czas jest wciśnięty? Dodam, że próbowałem już resetowania 30/30/30 i też nic. Mam drugi taki sam router i te kontrolki, które wymieniłem zapalają się zaraz po włączeniu routera i po sekundzie gasną. Na tym uszkodzonym świecą się cały czas i nic nie mogę zrobić. Kabla nie czyta, że jest podłączony, więc nie mogę go w ogóle skonfigurować. Można jakoś bez kabla wgrać nowy soft lub zrobić cokolwiek z tym routerem?

Jak jesteś podłączony do tego routera po lanie to wrzuć screena z komendy ipconfig/all

Ok. Zrobię to jutro, bo dziś w domu mnie już nie będzie, ale wątpię, że coś tam zobaczysz, bo przypominam, że w ogóle nie widzi, że kabel do czegokolwiek jest podłączony. Tak jak by był odlaczony. Jest czerewony krzyżyk na monitorku i jest napisane, że kabel sieciowy jest odlaczony. Kabel na pewno dziala. Sprawdzałem nawet na dwóch. Po za tym przed resetem routera wszystko działało. Teraz czy mam podłączony kabel do routera, czy też nie to caly czas świecą się wszystkie 4 kontrolki od kabli LAN i kontrolka power, bez migania.

Siec wifi pokazuję się z tego routera?

Sprawdź czy przycisk można jeszcze przyciskać możliwe że zablokował się w pozycji wciśniętej.
Jeśli nie to wygląda to na uszkodzenie firmware.

Wifi nie widzi. Przycisk da się nacisnąć, ale może tylko wciska się plastik, a w środku coś nie tak? Jak firmware uszkodzony to co można z tym zrobić?

Ktoś potrafi to naprawić? Mogę podesłać router jeśli w ogóle opłaca się go robić :slight_smile:

W takim razie można jeszcze podłączyć serial i popatrzeć co się dzieje. Próbowałeś na wciśniętym resecie podpiąć zasilacz?

Tak. Próbowałem. A co to ten serial, bo aż tak to się nie znam? :slight_smile:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2480646.html czytaj.