TP-LINK - TD-W8960N jak ustawić domene oraz porty,proszę o pomoc

Witam mam TD-W8960N
podłaczoną do neostrady i chciałbym się zalogować z zewnatrz na raspberry pi
proszę o podanie mi co i jak po ustawiać lub zerknąć czy mam dobrze ustawione, bo jakiś czas mam problem i nie umiem sobie z tym poradzić,
na tej stronie:http://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/ mi pokazuje ze mam zamknięty port 80
mniejwięcej to wygląda tak:

za pomoc z góry dziękuję.

Opisz trochę dokładniej co na jakich portach działa i jak to ma działać.
Z przekierowania wynika że na rasberry działa usługa na porcie 8080 i chcesz ją udostępnić na port 80 dla WAN IP
W Port Triggering wywal ten wpis, jest niepotrzebny.

Domenę DDNS już masz? Jeśli nie to polecam no-ip.org Konfiguracja w Advanced Setup - DNS

Wywaliłem wszystkie wpisy tak jak mi pisałes z Port Triggering i nic tam teraz nie ma,domene mam na noip z koncowką .me , nie wiem czy to ma znaczenie ale założe jeszcze jedną jak pisałeś wyżej i jest pod taką nazwa: inteldomraspberry.no-ip.org i co teraz mam zrobic? w sieci domowej się łacze bez problemu z raspberry pi, pod adresem 192.168.1.102,w chwili obecnej mam ustawiony tylko 1 otwarty port na routerze 80 i nic poza tym,
chciałbym zeby po wpisaniu w innej sieci: inteldomraspberry.no-ip.org ,przekierowało mnie na stronę z raspberry: 192.168.1.102/nettemp
wrzuce jeszcze kilka fotek jak to wygląda:

Ustawiona nowa domena: inteldomraspberry.no-ip.org

Jak zalogujesz się na stronę noip.com to w prawym górnym rogu jest informacja: "Signed in as: " i tym loginem posługujesz się w konfiguracji noip

Możesz też sprawdzić działanie. Po restarcie routera poczekaj z 5 minut i wejdź na stronę noip.com zaloguj się i kliknij Manage Hosts.
Jeśli IP koło domeny jest taki sam jak w statusie na WAN to znaczy że DDNS działa.

Widzę że wpisałeś IP rasberry do DMZ. To przekierowuje cały ruch przychodzący na IP raspberry, więc problemu z dostaniem się do niego z zewnątrz problemu być niepowinno.

Zmieniłem na prawidłowy login,zrobiłem restart i odczekałem 5 minut,jest tak jak piszesz ,adres noip zgadza się w routerze w wan jest taki sam,ale po wpisaniu domeny nadal nie ma polaczenia z raspberrym,a jest to możliwe że raspberry zapodaje na innym porcie? jak to sprawdzić na jakim porcie smiga raspberry?
Juz jest wszystko ok, miałem na mieszane w malinie.

Temat zamykam. W razie problemów zapraszamy ponownie do nas na forum.