TP-LINK TD-W8960N jak i gdzie wpisac stałe adresy DNS?

jest tak:

Rewelacja. Wiecej nie będzie. To jest maksimum dla Twojej linii.

czyli już nie mam co grymasić ?? :slight_smile:

jak nie będzie przerw to nie ma sensu.

ok dzięki

Hmm , dziwna sprawa na zwykłym kablu , nie tzw. skretka komputerowa jest tak :

a powinno być gorzej ??

nie bardzo rozumiem czemu ?? :slight_smile:

Teraz jest tak na zwykłym kablu nie na skrętce komputerowej :o :

Parametry lepsze. Ile metrów tego kabla zostało użyte? Jakie jest oznaczenie na tym zwykłym kablu?

a więc tak wymienione zostało około 100m. kabla nie wiem jakie jest oznaczenie kabla ale jest tam chyba sześc żyłek w osłonie z folii , podłączone do puszki w domu , z puszki kabel dwużyłowy z linką w środku do mieszkania i to jest rozgałęzienie do gniazdka telefonu i do gniazdka z netem , do gniazdka z netem jest podłączony normalny dwużyłowy kabel , nie ma żadnych złączek tylko jest to skręcone razem i zabezpieczone izolacją . Zastanawia mnie to że według tego co czytałam i tego co mówili serwisanci to na skrętce komputerowej powinno lepiej działać a jest odwrotnie .

Ma jakieś oznaczenie? Może telefoniczny, YTKSY 1x2x0,5, zasilający lub płaski. Jaka jest długość tylko tego kabla?

Heinz kabel który jest w domu jest płaski w srodku linka i są dwa druciki i to wszystko nie ma żadnych oznaczeń , hmm około 3 m natomiast od tego kabla idzie tez kabelek okrągły dwużyłowy bez oznaczeń do gniazdka z netem hmm okolo 5 metrów . Oczywiście jestem zadowolona że dobrze wszystko działa tylko z czystej ciekawości dopytuje czemu tak jest . Najwyżej jutro wstawię fotki jak to wygląda i jak wygląda kabel :slight_smile:

Fotki kabli