Tp-link td-W8951ND

Witam mam pytanie odnośnie tego routera.Moim operatorem jest netia.Jakiś czas temu dostałem od nich netia spota i mam pytanie jak podłączyć te dwa rutery z sobą oczywiście kablowo,przy czym tym głównym routerem ma być tp-link td-W8951ND.Kiedyś już robiłem testy w tej sprawie to znaczy tp-linka połączyłem z netia spotem to nie było netu w netia spocie ,a wykorzystałem to gniazdko internetowe,a nie lan.Robiąc odwrotnie gdzie netia spot jest jako główny ,a tp -link drugi to internet raz jest w tp linku ,a raz go nie ma.Zna ktoś rozwiązanie tego problemu ??
Przeniosłem wątek do odpowiedniego działu - Administrator

Na NS-e musisz wyłączyć DHCP i połączyć urządzenia portami ethernet-owymi.

na NS czasami nie jest to DDNS bo to mam wyłączone ?

DHCP a DDNS to całkiem coś innego -
http://www.pomagam.net/pliki/NetiaSpotDHCP.pdf

kurcze nie mogę poszukać tej funkcji DHCP :frowning:

Wystarczy przeczytać poradnik z linku który podałem wyżej.

tak wiem,że wystarczy poczytać tylko menu ns wygląda trochę inaczej

Skoro wygląda inaczej to daj obrazek. Skąd mam wiedzieć sokoro nie widzę menu twojego NS-a?

Poszukaj połaczeń sieciowych. Widocznie zmienił się interfejs wraz z aktualizacjami.

Aktualnie mam teraz ns jako pierwszy,a tplink jako drugi i póki co działa.Czy jest możliwość zmienienia kolejności bo nie ukrywam tplink ma więcej wyjść.Funkcji DHCP niestety w ns nie mogę odszukać.

Bez wyłączenia DHCP na NS nie będzie działać chyba że adresy do kart sieciowych przypiszesz na stałe z bramą głównego routera .

cześć niestety tego DHCP w ns nie mogę odszukać :o

Jak logujesz się na router?
login: admin
hasło: admin_netia

login user i hasło user

To nie mam więcej pomysłów w tym temacie.

a słuchaj co miały by dać inne dane do zalogowania się ns ?

Uprawnienia administratora w przeciwieństwie do user/user.

zmieniłem dane do logowania , ale uprawień administratora póki co nie widzę

Nic się nie zmieniło w wyglądzie NS-a? Nie doszły nowe zakładki w porównaniu z user/user?