TP Link TD-W8901G - obsługa "no-ip.com"

Witam :slight_smile:
Jak w temacie, czy TP Link TD-W8901G obsłuży domenę na "no-ip.com"?
Pozdr.serd. 8)

Jezeli ma dostęp w zakładce Access Menagenent-DDNS opcję no-ip to tak.

Witam :slight_smile:
Wielkie dzięki za pomoc :wink:
Niestety chyba nie ma możliwości dostępu w zakładce Access Menagenent-DDNS do opcji no-ip? Jest tylko "www.dyndns.com". Jak się dowiedziałem ten router występuje w dwóch wersjach SW i HW. Mój na nalepce od spodu ma info - TD W8901G ver. 3.1, a z info na stronie TP Linka wygląda, że model w wersji v.6 i nowym softem v.6 do niego obsługuje "no-ip.com".
Będę wdzięczny za ew. potwierdzenie. Ciekawe jaki, nie musi być drogi :wink: TP Link ADSL, spokojnie obsługuje "no-ip.com"?
Tak na marginesie, nigdy sam nie aktualizowałem softu w tym routerze i byłbym wdzięczny za ew. link do aktualnego softu.
Pozdr.serd. 8)

Popatrz na TD-W8968. Do tego pierwszego http://www.tp-link.com.pl/resources/software/TD-W8901G(UK_V3_140512.zip jest najnowsze. Popatrz w zakładce status jaką masz wersję. Także rodzina TD-W8961ND v3.

Wielkie dzięki za odpowiedź :slight_smile:
Znalazłem w necie info, że "no-ip.com" obługuje również router TP-Link TD-W8951ND. Nie mogę znaleźć potwierdzenia na stronie TP Linka. Pomyślałem, że mógłbym zamienić swój router Adsl TP Link TD W8901G na TP-Link TD-W8951ND tylko nie wiem czy ten router działa w trybie Acces Point po kablu i WiFi? Czy jak podłączyłbym go po kablu z obecnym routerem TP Link TD W8901G lub innym routerem ADSL albo DSL to będzie rozsiewał net po WiFi?
Będę wdzięczny za ew. pomoc :slight_smile:
Pozdr.serd. 8)

Na stronie ciężko jest znaleźć ale potwierdzę że ma obsługę no-ip. Tak może działać jako AP. Kablowo podłączasz do dowolnego portu LAN możesz wyłączyć w nim serwer DHCP lub nie. Po wyłaczeniu serwera nie zalogujesz się do niego po adresie IP. Bedzie rozsyłał sygnał internetu po kablu jak i po wifi.

Wielkie, 100-krotne dzięki :slight_smile:
Wygląda na to, że to byłby dla mnie w tym momencie, jak i na przyszłość najlepszy wybór :wink:
Teraz podmienię TP Link TD W8901G na nowy TP-Link TD-W8951ND i będę mógł korzystać z domeny "no-ip.com" i hosta. Natomiast później mógłbym nowy router wykorzystać zarówno jako router ADSL jak i Acces Point (po kablu i po WiFi).
Super :smiley:
Pozdr.serd. 8)
Witam ponownie :slight_smile:
Dokonałem już zakupu TP-Link TD-W8951ND i po problemach z logowaniem do niego, wydaje mi się że już będzie poprawnie działać :wink:
Chciałbym teraz uruchomić na tym routerze DDNS - no-ip. com. Utworzyłem już hosta na no-ip.com.
Czy wystarczy, że po zalogowaniu w zakładce - zarządzanie dostępem - DDNS - zmienię na dynamiczny DNS - wybiorę z listy "no-ip.com", wpisze nazwę hosta i zapiszę zmiany? Chyba jeszcze trzeba wpisać nazwę użytkownika i hasło do logowania na stronie "no-ip.com" i dopiero zapisać?
Będę wdzięczny za potwierdzenie :wink: