TP-Link TD-w8901G + Linksys WRT54GL v1.1 jako Access Point

przejrzałem jak dotąd pierwszą partię screenshotów i potwierdzam - w TP-Linku nie ma nic do grzebania
prawidłowa konfiguracja jest na PVC2
@wafel1978
jeśli chcesz się o tym przekonać uruchom diagnostykę na PVC2, a nie na PVC0 (jak jest na obrazku)
pozostaje skonfigurować drugi router w DOWOLNY sposób (jeśli nie ma konieczności aby komputery rodziców i sąsiada widziały się nawzajem to skonfiguruj go jak zwykły router, a nie jako DHCP-forwarder, będziesz miał wprawdzie podwójny NAT, ale w pewnych sytuacjach odcięcie się od reszty sieci ma pewne zalety - mam na myśli np. ewentualne wirusy na komputerach sąsiada)

Dzięki Wszystkim
Szopen jak byś mógł napisac jak Ja mam ten podwójny Nat ustawić. Myślę że mam pewnie ustawic linksys router tak jal ten pierwszy tp-link. Tylko nie bardzo sie orientuje co tam teraz trzeba ustawic zeby Neostrada chodzila. BYM BYŁ BARDZO WDZIĘCZNY ZA POMOC.
DZIĘKI PAWEL

wystarczy, że skonfigurujesz go jako zwyczajny router z interfejsem WAN ustawionym jako klient DHCP (dynamiczne IP), żadnych cudów (czyli "najzwyklejsza standartowa konfiguracja") - główny modemo-router ADSL realizuje już połączenie z neostradą (jakkolwiek przy takiej konfiguracji routera-klienta nie ma żadnego znaczenia jaki jest dostawca internetu)