TP Link T4U

Witam,
Mam problem z aktualizacją sterowników do w/w karty, chodzi o to że jak próbuje zainstalować najnowszy sterownik Archer_T4U_V1_150602
to na początku Windows próbuje go zainstalować i później pokazuje komunikat że najlepsze oprogramowanie zostało zainstalowane.
Próbowałem kilkukrotnie odinstalować i zainstalować nowy sterownik i ciągle to samo. W windows pokazuje mi ich sterownik z 2013 roku.
Pozdrawiam.

Jaki Windows?

Windows 7 32bit

Wskazujesz systemowy folder ze sterownikami podczas instalacji?

Dokładnie tak robię jak na filmie i zamiast tego nowego sterownika instaluję mi się jakiś stary z 2013 roku.
Jak patrzyłem na stronie TP Link w dziale sterowników najstarszy sterownik jest z 29.12.2014 a mój w systemie pokazuję datę 2013-11-14.

Panowie bo już nie mam pomysłu, próbowałem zainstalować pod trybem awaryjnym bez zmian, sciągłem starsze wersje sterownika i ciągle to samo. Zawsze instaluje ten sterownik który jest na zdjęciu w poprzednim poście pomimo to iż wskazuję ręcznie na inny sterownik, wygląda na to że nie ma możliwości zainstalowania innego niż ten który jest. Jakieś pomysły ?

Masz zainstalowaną aplikację narzędziową od TP-link czy tylko same sterowniki?

Na początku miałem same sterowniki, dziś zainstalowałem aplikacje ze sterownikami niestety bez zmian.
Już nic mi do głowy nie przychodzi.

Wyrzuciłeś wszystko z systemu? Sterowniki plus aplikację? Po ponownym uruchomieniu karta nie powinna się instalować automatycznie.

Jak odinstaluje wszystko, w menadżerze urządzeń pokazuje pytajnik (czyli nie ma sterownika)
Jak instaluje od nowa nie ważne który ster. zawsze pokazuje mi ten co na zdjęciu.

@Pentol Tak ma być. Zobacz sobie daty plików w archiwum. Dla Windowsa 7 32bit sterowniki są z marca. Jak byś miał 64bit to byś też miał nowsze sterowniki.

Nie do końca cię zrozumiałem, w którym archiwum ? na zdjęciu jest 2013 a na stronie TP Link najstarszy jest 2014.
Ok pałapałem, wszystko pliki się zgadzają czyli mam najnowsze stery. Dzięki bardzo za rozwiązanie tej zagwostki, temat do zamknięcia.
:wink:

Chodzi o te archiwum ze sterownikami które jest na stronie TP-Linka.
Teraz poprzeglądałem pliki jakie tam są to w pliku netrtwlanu.inf jest data sterownika "DriverVer = 11/14/2013,1024.6.1016.2013"
Coś im się tam na stronce chyba pomieszało bo podatowali sterowniki a w archiwum starsze pliki.

Wygląda na to że tam jest jakiś bałagan z tymi sterownikami.

Pobrałem ten najnowszy i na XP zaktualizowało.