TP-Link RE450 (wzmacniacz AC1750) i RE355 (wzmacniacz AC1200)

Męczy Cię, że zasięg Wi-Fi nie dociera tam, gdzie go potrzebujesz? Chcesz bez przeszkód używać Internetu w sypialni na piętrze, w garażu, na tarasie czy innym miejscu oddalonym od Twojego routera? Jest na to szybkie rozwiązanie: wzmacniacze sygnału TP-LINK RE450 i RE355.
Jak to działa? Wzmacniacze zostały wyposażone w diody sygnalizujące zasięg, dzięki którym znajdziemy najlepszą lokalizację do ich umieszczenia. Wystarczy wpiąć urządzenie do gniazdka elektrycznego, wcisnąć na nim przycisk RE oraz WPS na routerze i już zasięg naszej sieci został zwiększony. Wzmacniacze współpracują z routerami bezprzewodowymi w każdym standardzie.
RE450
http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-10_RE450.html
RE355
http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-10_RE355.html

Zapraszamy do obejrzenia video recenzji nowego dwupasmowego wzmacniacza TP-Link RE450


Dziękujemy kolegom z ROOTBLOGit

Fajny i AC obsługuje

Co do recenzji to uważam że to tylko taka pobieżna do celów marketingowych.
Brakuje danych takich jak moc sygnału, zyski itp. oczywiście w karcie katalogowej są informacje ale to laboratoryjne. User mógł więcej powiedzieć na jakiej powierzchni testował, wspomnieć jaki sygnał miał w miejscach gdzie wczesnej ten sygnał nie dochodził. Jakie transfery udaje się uzyskać przy samym wzmacniaczu oraz w innych punktach np za ścianą czy na zewnątrz. Materiał mało dokładny.

Zrób swój test i pokaż jak to powinno wyglądać.

Popieram kolegę ziomek_kanzas. Nie widzę na filmie ani kawałka testu.
Pokazano urządzenie po wyjęciu z pudełka i odczytano kilka papierowych parametrów.
PS.
Co to jest "port enternetowy"?

Proszę w takim razie zrobić i zademonstrować nam jak powinien wyglądać prawdziwy test. Na chwilę obecną temat zamykam. Zbyt dużo offtopu.