Tp link problem z wi-fi

Witam Kupiłem tp-linka wr 841-n.Mam problem z wi-fi ale tylko z jednym urządzenie jest to odtwarzacz sieciowy SM 6 .Wszystkie urządzenia laptop , tel po wi-fi działają a SM 6 nie pokazuje mi że błąd sieci i nie prawidłowe hasło.Po kablu działa.Prosze o pomoc

Jaki rodzaj masz szyfrowania ustawiony na TP linku ? Dla testów ustaw na chwile siec bez zabezpieczenia i zobacz czy uda się połączyć .

Nie wiem jaki rodzaj szyfrowania jest ustawiony .Jest ustawiony fabrycznie tzn hasło nic nie robiłem
Możesz napisać jak to zrobić i jak ustawić bo dla mnie to czarna magia :slight_smile:

Zabezpieczenie jest ustawione WPA2-PSK
Proszę nie pisać postu pod postem a używać guzika modyfikuj - Administrator

tryb jest AES

Ustaw dla testu samo WPA.

Ale nie wiem gdzie to ustawić :frowning:

Zakładka Wireless Security w konfiguracji routera.
Masz jakąś zakładkę status w tym urządzeniu gdzie widać ustawienia sieci?

mam coś takiego auto dhcp tak -nie mam ustawione na auto jak ustawię na nie to pokazuje ip .bramką i serwer dsn..Jest jeszcze lista sieci które widzi

Wrzuć jakieś obrazki na forum bo trudno coś wywnioskować z twojej wypowiedzi :frowning:

w tym security jak to zrobić

Wszystko można znaleźć na naszym forum:


Dzięki za link :slight_smile:

Dziwne bo na starym tp-link działał

Kolego jasnowidzem nie jestem, bez podania konkretnych danych nie jestem w stanie ci pomóc ani nikt na tym forum.

Zresetowałem odtwarzacz sieciowy do ustawień fabryczny i jeszcze raz wpisałem hasło wi-fi i działa .Dziekuję za pomoc

No to jeżeli temat rozwiązany proszę zamknij watek. W razie problemów zapraszamy ponownie na forum.