Tp Link Neffos X1 Max Bootloop

(Piotr Krankiewicz (PiotrK)) #103

Tylko że tamten flash usunął się bo ciągle czytałem na ten sam plik..

(Mikhail Morfikov) #104

który się usunął?

(Piotr Krankiewicz (PiotrK)) #105

Ten 58 gb

(Mikhail Morfikov) #106

O rany. :smiley:

(Piotr Krankiewicz (PiotrK)) #107

Od nowa? :slightly_frowning_face:

(Mikhail Morfikov) #108

No nie ma innego wyjścia.

Tak byś miał już obraz, można by zrobić na wszelki wypadek jego backup i przystąpić do pracy by fixnąć tę tablicę partycji. Zakładając, że dane z poszczególnych partycjach można odzyskać i są czytelne ale to też można zweryfikować bez problemu. Także bez obrazu dalej się nic nie zrobi :smiley:

(Piotr Krankiewicz (PiotrK)) #109

To czytam, zobaczymy się za kolejne 1,5h :slight_smile:

(Mikhail Morfikov) #110

Tylko jak już ci się ta kopia zrobi, to skopiuj ją pod inna nazwą, tak na wszelki wypadek by mieć dwa jakby coś się pochrzaniło później podczas odzysku, żeby nie trzeba było jeszcze raz robić kopi z telefonu :smiley:

(Piotr Krankiewicz (PiotrK)) #111

Zostanie mi 100 gb wolnego miejsca na dysku jak tak zrobie :v

(Piotr Krankiewicz (PiotrK)) #112

Skończyło się

(Mikhail Morfikov) #113

Trzeba by teraz wyciągnąć partycję /system/ z tego obrazu i zamontować ją w systemie, ale do tego to już trzeba linux'a mieć.

(Piotr Krankiewicz (PiotrK)) #114

Może wyśle ten Rom na mega.nz i ty pobierzesz?

(Mikhail Morfikov) #115

Ja nie mam tyle transferu -- mam tylko mobilny net (LTE). Po prostu sobie ściągnij obraz z ubuntu i wypal go na pendrive i odpal system bezpośrednio w pamięci. Później to już bez problemu dam radę cie pokierować. :smiley:

(Piotr Krankiewicz (PiotrK)) #116

Virtual box zadziała?

(Mikhail Morfikov) #117

Może być i vbox, jeśli umiesz tam skonfigurować zasoby, by ci tam ten ROM widział.

(Piotr Krankiewicz (PiotrK)) #118

Ok, pobieram ubuntu.

(Piotr Krankiewicz (PiotrK)) #119

Ubuntu zainstalowane na vbox

(Mikhail Morfikov) #120

Odpal go i przejdź do katalogu w którym masz ten obraz flash'a. I lepiej go sobie skopiuj na wszelki wypadek. :smiley:

(Piotr Krankiewicz (PiotrK)) #121

Kopiowanie zajmie drugie 1,5 h najprawdopodobniej. Używam folder sharing w vbox do tego.

(Mikhail Morfikov) #122

To w sumie chyba nie ma sensu, bo z telefonu kopia będzie w podobnym czasie. :smiley: