Tp Link Neffos X1 Max Bootloop

Tylko że tamten flash usunął się bo ciągle czytałem na ten sam plik..

który się usunął?

Ten 58 gb

O rany. :smiley:

Od nowa? :slightly_frowning_face:

No nie ma innego wyjścia.

Tak byś miał już obraz, można by zrobić na wszelki wypadek jego backup i przystąpić do pracy by fixnąć tę tablicę partycji. Zakładając, że dane z poszczególnych partycjach można odzyskać i są czytelne ale to też można zweryfikować bez problemu. Także bez obrazu dalej się nic nie zrobi :smiley:

To czytam, zobaczymy się za kolejne 1,5h :slight_smile:

Tylko jak już ci się ta kopia zrobi, to skopiuj ją pod inna nazwą, tak na wszelki wypadek by mieć dwa jakby coś się pochrzaniło później podczas odzysku, żeby nie trzeba było jeszcze raz robić kopi z telefonu :smiley:

Zostanie mi 100 gb wolnego miejsca na dysku jak tak zrobie :v

Skończyło się

Trzeba by teraz wyciągnąć partycję /system/ z tego obrazu i zamontować ją w systemie, ale do tego to już trzeba linux'a mieć.

Może wyśle ten Rom na mega.nz i ty pobierzesz?

Ja nie mam tyle transferu -- mam tylko mobilny net (LTE). Po prostu sobie ściągnij obraz z ubuntu i wypal go na pendrive i odpal system bezpośrednio w pamięci. Później to już bez problemu dam radę cie pokierować. :smiley:

Virtual box zadziała?

Może być i vbox, jeśli umiesz tam skonfigurować zasoby, by ci tam ten ROM widział.

Ok, pobieram ubuntu.

Ubuntu zainstalowane na vbox

Odpal go i przejdź do katalogu w którym masz ten obraz flash'a. I lepiej go sobie skopiuj na wszelki wypadek. :smiley:

Kopiowanie zajmie drugie 1,5 h najprawdopodobniej. Używam folder sharing w vbox do tego.

To w sumie chyba nie ma sensu, bo z telefonu kopia będzie w podobnym czasie. :smiley: