Tp-link na falach radiowych

Jakie problemy mają użytkownicy urządzeń sieciowych? Odpowiedź w październiku w IT Radiu.
W październiku na falach radiostacji dla resellerów IT Radio.fm gościć będą Jarosław Cibora i Daniel Gut inżynierowie z Działu Wsparcia Technicznego TP-LINK Polska.
Inżynierowie TP-LINK opowiadać będą o problemach najczęściej zgłaszanych przez użytkowników urządzeń sieciowych. "Najczęściej występującym problemem u klientów jest… brak dostępu do Internetu na skutek awarii u dostawcy sygnału" - mówi Jarosław Cibora. "Bywają też problemy wynikające z błędnej konfiguracji sprzętu"- dodaje.
Przedstawiciele Działu Wsparcia Technicznego będą mówili też o konfiguracjach urządzeń ADSL, ruterów bezprzewodowych oraz 3G/4G, czy konfiguracji punktów dostępowych i wzmacniaczy sygnału.
"W naszym dziale nie tylko rozwiązujemy doraźne problemy, ale doradzamy też jaki sprzęt kupić, by spełniał wszystkie oczekiwania" - powiedział Daniel Gut.

Rozmowę prowadzić będą twórcy radiostacji - Rafał Garszczyński i Artur Kostrzewa.
IT Radio to internetowe radio skierowane do polskich resellerów. To jedyna tego typu inicjatywa medialna w Polsce i nowość w skali światowej. Na antenie radia prezentowane są m.in. wiadomości branżowe oraz wywiady z producentami i dystrybutorami. Hasło rozgłośni brzmi: "Waszym głosem w Waszych sprawach".

Audycja z przedstawicielami TP Link składa się z czterech części, każda z nich trwa od 15 do 20 minut i są od siebie oddzielone przerwami muzycznymi.
Emisje audycji będą się odbywać w następujących terminach:
Wtorek 8 października, g. 12:00
Piątek 11 października g. 12:00
Wtorek 15 października g. 12:00
Piątek 18 października g. 12:00
Poniedziałek 21 października g. 12:00
Czwartek 24 października g. 14:00
Wtorek 29 października g. 12:00
Źródło: tp-partner.pl