TP-LINK MR3420 + Huawei e176G + antena

Witam,
Mam problem z konfiguracją sprzętową jak w temacie. Po przeglądaniu wielu stron i wątków nie znalazłem odpowiedzi, a więc proszę Was o pomoc. Problem jest z tym, że nie mam dostępu do internetu ze strony routera MR3420, który ma mi zapewnić usb modem. Dotychczas korzystałem z Huawei+ antena na swoim komputerze bez problemu. Skonfigurowałem router czyli wpisałem potrzebne dane do łączenia gsm oraz ustawiłem hasło wifi . Wszystko technicznie jest chyba dobrze ustawione, ale na komputerze (lan\wifi) i telefonie nie ma internetu. Modem jest połączony z routerzem wysyła pakiety i odbiera. Testowałem czy idą jakieś pingi. Nie wiem co jest źle...Poniżej podaje screeny które pomogą może znaleźć błąd.
Program z którym się łącze przez usb modem i komputerem

Screeny z routera status

Screeny z routera 3g/4g

Screeny z routera wifi

Odnośnie problemu:
W ustawieniach routera MR3420 w pozycji 3G/4G ustaw Tryb połączenia na Połącz automatycznie,przy automatycznym łączeniu przez router MR3420 nie będzie ci prosić o hasło do WIFI) może cie poprosić o podanie hasła do WIFI gdy po ustawieniu ustawień połączysz się automatycznie z siecią bezprzewodową,później,gdy automatycznie będziesz się łączył się łączył z siecią bezprzewodową wyłącznie za pomocą MR3420 nie będzie wymagane hasło do WIFI,ale mogę się mylić). Odnośnie ustawień sieci bezprzewodowej to zmień ustawienie trybu na:11n,bo nigdy trybu WIFI 802.11 nie ustawia się trybu mixed.
Po tych zmianach połącz się wyłącznie za pomocą routera MR3420 i zobacz czy udało się połączyć. Spróbuj łączyć się do sieci wyłącznie przy wykorzystaniu routera MR3420 przy ustawionym automatycznym łączeniu(pomiń do łączenia program dołączony do modemu USB).
Jeśli pojawią się problemy to pisz pomożemy