TP- LINK MR3220 ver 2.1 a modem USB HUAWEI E3272 4G LTE

Witam!
Mam modem TP- LINK MR3220 ver 2.1 z wgranym nowym softem 3.17.1 do tego posiadam modem USB HUAWEI E3272 4G LTE w sieci PLAY. Po podłączeniu go do routera, na modemie miga tylko niebieska lampka nie nawiązuje połączenia. O co chodzi? Proszę o pomoc, a jeśli można to krok po kroku bo jestem laikiem. Co robić????
Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc

Po podłaczeniu do komputera łaczy? Jezeli tak to trzeba sprawdzić przez podłączenie go do aktywnego huba usb.

Tak! Po podłączeniu do komputera modem działa bez zarzutu. Nie ma innej możliwości niż przez aktywnego huba USB? Jeżeli w takim razie tylko przez aktywnego huba to doradź może jaki. Tego jest multum na rynku, może jakiś konkretny model, bo nie chcę kupić jakiegoś dziadostwa i okaże się, że nie chodzi. Masz jakiś sprawdzony godny polecenia?

Używałem kiedyś Unitek Y-206P 4x USB2.0 i nie było z nim problemów.

A ten : HUB USB D-Link DUB-H4 4 porty. Warto wydać parę groszy więcej i kupić coś ładniejszego od Uniteka?

Jeżeli zasilacz ma co najmniej 2A wydajności to nie będzie żadnego problemu.

Miło, że udzieliłeś mi tej porady! Natomiast, chciałem zadać pytanie: Czy zamiast aktywnego huba,nie dałoby się pobawić w gargoyle w mojej sprawie. Ja tego nie próbowałem, dlatego pytam! Podobno MR 3220 + E3272 na Gargulcu jakoś działa bez aktywnego huba, ale czy to prawda? Nie wiem, więc zwracam się do specjalisty.

Wszystko zależy od poziomu sygnału z BTS-a samym poboru prądu przez modem. Mało prawdopodobne że zadziała pod Gargoyle bez hub-a USB.