TP-Link MR3220 V2 Zadziwiający problem z kodem PIN

to nie ma znaczenia. Pomysły mi się skończyły. Może jeszcze jutro coś wymyślę.

Dzięki za pomoc. Jednak postanowiłem zwrócić się z prośbą do Orange o zdjęcie blokady/ wymianę karty sim.
Dodatkowo powiem, że wg. Wsparcia technicznego TP-Link mój modem jest NIEKOMPATYBILNY z tym routerem. Dziwne...
Jeszcze raz dziękuję za pomoc i poświęcony czas!

Witam.
Też miałem ten sam problem (modem DLINK DWM157 i Orange gdzie okazało się że nie można (Orange nie chce umożliwić) wyłączyć PINu na karcie, można go tylko zmienić. Dodam na marginesie że z Iplusem nie miałem problemu z wyłączeniem PINu na karcie...
Rozmawiałem z helpdeskiem TPLINKa - jest upgrade w wersji beta 141022 (czyli datowane na 22.10.2014) po wgraniu którego mój router w parze z DWM157 zaczyna wreszcie pytać o PIN. Ma parę bugów, m.in zauważyłem że nie pokazuje siły sygnału, nie świeci LED WLAN pomimo działającego radia WiFi.
Ciekawostka: oryginalne FW miałem w wersji 3.17.1 build 140929 rel 40245n a po przeflashowaniu okazało się że teraz jest 3.16.9 build 141022 rel 42535n, cyferki niżej - czyżby downgrade?
Zzipowany plik w załączeniu.

Gdzie w tym routerze sprawdzić czy mam ustawione na automatyczne przydzielanie adresu IP .