Tp link mr 3020 + huawei e 3272, brak internetu

Witam, mam problem z konfiguracją routera mr 3020 z modemem e3272. Na stronie tp linka nie ma tego modemu na liście obsługiwanych urządzeń przez mr 3020. Modem został jednak zidentyfikowany przez router. Teoretycznie zostało nawiązane połączenie (siła sygnału 100%). Piszę teoretycznie bo dioda modemu ciągle miga, a internetu nie ma. Dodatkowo mogę powiedzieć, że według oprogramowania operatora ( CP) sygnał jest na poziomie 2 kresek (-77dBm lub -81dBm), a przy bezpośrednim podłączeniu modemu do komputera internet jest. W załączniku screen z routera. Zaznaczam, że jestem "zielony" jeżeli chodzi o zaawansowaną obsługę routera i proszę o proste porady zrozumiałe dla każdego. Z góry dziękuję.

Skoro nie pracuje poprawnie z oryginalnym oprogramowaniem to spróbował bym z Gargoyle to jedyna deska ratunku -
http://eko.one.pl/?p=openwrt-modemylte#huaweie3272

Udało mi się zmienić program w routerze na Gargoyle. Jednak opis mojego modemu zawarty w linku powyżej niewiele mi mówi. Prosiłbym o napisanie krok po kroku co mam zrobić aby poprawnie skonfigurować router.

Rozwiązanie mojego problemu okazało się bardzo proste. Wystarczyło zmienić w ustawieniach modemu sposób nawiązywania połączenia z "na żądanie " na "automatyczne". Router działa poprawnie z oryginalnym oprogramowaniem tp-linka. Napisałem bo może ktoś będzie miał podobny problem. Zamykam.