TP-Link M7350 (przenośny hotspot LTE)

Urządzenie TP-LINK M7350 pozwala na łatwe udostępnianie połączenia 4G. Wystarczy włożyć kartę SIM do urządzenia, aby błyskawicznie utworzyć internetowy hotspot z dwoma pasmami do wyboru. M7350 umożliwia łatwe udostępnienie połączenia 4G, o prędkości pobierania do 150Mb/s i prędkości wysyłania do 50Mb/s, nawet 15 użytkownikom jednocześnie. Dzięki niewielkim rozmiarom i pojemnej, wbudowanej baterii jest ono idealnym towarzyszem podróży, umożliwiającym korzystanie z Internetu do 10 godzin. Nowoczesny wyświetlacz TFT umożliwia łatwe sprawdzenie informacji na temat działania urządzenia, takich jak siła sygnału, typ sieci (4G/3G/2G), stan sieci bezprzewodowej, połączenie z Internetem, stan baterii oraz inne komunikaty.

http://www.tp-link.com.pl/products/details/?categoryid=218&model=M7350#over

Oficjalna premiera w naszym kraju - nowy hot-spot TP-LINK zapewnia szybki Internet LTE na wielu urządzeniach, dostęp do plików zapisanych na karcie pamięci i wiele godzin pracy na wbudowanej baterii.

Nowy router ma niewielkie rozmiary (106×66×16mm), a wyposażony jest w dwuzakresowy moduł Wi-Fi (2,4 oraz 5 GHz), wbudowany modem LTE, czytnik kart pamięci, baterię o pojemności 2550 mAh oraz wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala. TP-LINK M7350 udostępnia połączenie z siecią praktycznie w dowolnym miejscu - w szkole i w pracy, w domu i ogrodzie, w samochodzie i pociągu, na plaży i stoku narciarskim. Dzięki wbudowanemu modemowi LTE uzyskujemy najszybsze możliwe transfery w ramach sieci komórkowych dowolnych operatorów działających w naszym kraju.
http://www.tp-link.com.pl/products/details/?categoryid=218&model=M7350

Sam fakt obsługi technologii LTE nie gwarantuje jeszcze wysokich przepustowości, od tego zależy jeszcze infrastruktura radiowa do urządzenia od klienta.


testy też mamy na forum. Zapraszam do lektury.

Nowość na targach IFA2014 - mobilny model LTE od TP-link M7350

Taki link znalazłem
http://www.tp-link.com.de/article/?id=11126