TP-Link Extender brak połączenia z routerem Orange

Mam problem ze skonfigurowaniem połączenia pomiędzy modelem TL-WA850RE, a routerem Orange.
Połączenie jesr skonfigurowane poprawnie, tak przyjamniej pokazuje rysunek ze statusem, natomiat pomiędzy Routerem a Internetem jest znak zapytania. W załączeniu podaje screeny. Ogromna prośba o jakąś poradę.

Co to dokładnie za router Orange? Poszukaj sobie instrukcji w naszych poradnikach:

Router WiFi model HUAWEI E5776

Prawdopodobnie będzie taka sama sprawa jak z Livebox-em czy Netia Spotem. Musisz uruchomić DHCP na WA850RE, wyłączając Smart IP na wzmacniaczu.

DHCP zostało włączone oraz został ustawiony Static IP, ale nadal nie działa.

To jeszcze zależy czy poprawnie skonfigurowałeś to DHCP. Powinno być z brama (gateway) głównego routera. Daj jakieś obrazki z DHCP i ze statusu głównego routera. Dopisz jakiś DNS-y.

Sam widzisz że masz błąd w DHCP bo brama to adres głównego routera (chyba 192.168.1.1) Ten adres TP-linka też zmień na jakiś dalszy np. 192.168.1.200
Dopisz jakieś DNS-y uniwersalne lub dostawcy internetu.

Dziękuję. Teraz Internet jest widoczny. Jeszcze mam jedno pytanie, w jaki sposób mogę dostać się do drukarki podłączonej do routera po kablu Ethernet?

Pewnie po adres IP tej drukarki.