TP-Link Archer D9 (router xDSL AC1900)

Funkcje:
Obsługa standardu 802.11ac - nowej generacji połączeń bezprzewodowych
Jednoczesne rozgłaszanie sieci bezprzewodowej o prędkości 600Mb/s w paśmie 2.4GHz oraz sieci o prędkości 1300Mb/s w paśmie 5GHz
Technologia kształtowania wiązki zapewniająca wysoką stabilność połączeń
Dwurdzeniowy procesor o prędkości 1GHz zapewniający wydajną, jednoczesną obsługę wielu połączeń
Port USB 3.0 oraz port USB 2.0 - udostępnianie drukarek*, plików** lub multimediów przez sieć lokalną i Internet (przez serwer FTP)

Obsługa standardu 802.11ac, technologia kształtowania wiązki oraz port USB 3.0 sprawiają, że router TP-LINK z wbudowanym modemem ADSL2+ jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających użytkowników.

TP-LINK stale rozwija ofertę produktów z serii Archer. Tym razem lista została uzupełniona o flagowy model wyposażony w modemem ADSL2+ - Archer D9. Router dedykowany jest użytkownikom Internetu dostarczanego przez operatorów telekomunikacyjnych.

Wbudowane gigabitowe porty LAN oraz LAN/WAN pozwalają na szybkie przesyłanie dużych ilości danych co idealnie sprawdza się w trakcie połączeń konferencyjnych, strumieniowych transmisji wideo w jakość HD oraz gier online. Co istotne, dzięki możliwości skonfigurowania jednego z portów LAN jako portu WAN, router może być stosowany przy wszelkiego rodzaju łączach xDSL lub w lokalnych sieciach osiedlowych. W praktyce oznacza to, że zmiana dostawcy łącza nie pociąga za sobą konieczności zmiany routera.

Więcej informacji można znaleźć: http://www.tp-link.com.pl/products/details/?model=Archer+D9