TP-Link Archer D2 (router xDSL AC750)

W domu czy małej firmie oczekiwania stawiane sieci bezprzewodowej są proste - ma być bezpieczna, szybka i wydajna. Najlepiej, gdyby umożliwiała jeszcze udostępnianie plików i urządzeń w sieci. I jeszcze powinna być łatwa do skonfigurowania i obsługi. Da się?

Nic prostszego bo prezentujemy TP-LINK Archer D2 - dwupasmowy gigabitowy router Wi-Fi z modemem ADSL2+.
Archer D2 jednocześnie rozgłasza sieć bezprzewodową o prędkości 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz sieć o prędkości 433 Mb/s w paśmie 5 GHz, zapewniając bardzo wysoką wydajność połączeń. Takie rozwiązanie umożliwia równoczesne korzystanie z dwóch dedykowanych sieci - 2,4 GHz możemy wykorzystywać do mniej wymagających aplikacji, takich jak poczta elektroniczna czy przeglądanie stron internetowych, a pasmo 5 GHz przeznaczyć do bardziej wymagających, wrażliwych na opóźnienia zastosowań, takich jak transmisje strumieniowe wideo w jakości HD czy gry online. Ponadto Archer D2 obsługuje najnowszy standard 802.11ac - jeszcze szybsze i bezpieczniejsze połączenia bezprzewodowe zapewniające maksymalną wydajność i stabilność.
Więcej informacji na stronie internetowej producenta -
http://www.tp-link.com.pl/products/details/?categoryid=219&model=Archer+D2

Mam go 2 dni pracuje pod Neostradę i puki co to tragedia - zrywa połączenie , jak się ustabilizuje to pełen zakres wyświetla się na laptopie .

Zrywa połączenie sieciowe czy synchronizację linii? Jak wyglądają parametry linii?