TP-Link Archer C9 i tablet Lenovo Yoga 2 Pro

W celu zwiększenia zasięgu domowej sieci zainstalowałem wzmacniacz sieci TP-Link RE 650. Powstały dwie dodatkowe, rozszerzone sieci generowane przez wzmacniacz, połączony bezprzewodowo z routerem TP-Link Archer C9. Połączyłem bez problemu z rozszerzonymi sieciami dwa telefony (Samsung i Neffos), tablet LNMBBS z Androidem 10.0, telewizor i komputer. Nie mogę połączyć z nowymi sieciami tabletu Lenovo Yoga 2. Sieci tablet zapisuje.
Próba łączenia z rozszerzoną siecią ( 2.4 lub 5.0) jest bezskuteczna a status sieci pozostaje "zapisana, bez żadnego komunikatu. Dodam, że z sieciami podstawowymi , generowanymi przez router wspomniany tablet Lenovo łączy się nadal bez problemu. Łączy się także z sieciami rozszerzonymi innego wzmacniacza a mianowicie TP-Link RE305. Nie wiem do końca czy problem jest w konfiguracji wzmacniacza czy po stronie tabletu Lenovo. Ponieważ inne urządzenia łączą się z siecią rozszerzoną RE605 to raczej po stronie tabletu. Może jednak ktoś z forumowiczów spotkał się z tym problemem i zna jego rozwiązanie. Dodam,że problemu nie ma jeśli sieci generowane przez router, i w konsekwencji sieci rozszerzone z RE605 są otwarte. Zabezpieczenie sieci powoduje brak możliwości połączenia - ale tylko tabletu Lenovo Yoga 2- z sieciami rozszerzonymi tego wzmacniacza.
Pozdrawiam JŁ