Tp link 843 ND Nie moge się zalogować do panelu

Witam. Po wpisaniu 192.168.1.1 lub 192.168.0.1 nie moge wejść do panelu 843nd . Zmieniałem ip na 192.168.1.1 w ustawieniach karty i też to nic nie dało. Na cliencie diody się swiecą to chyba jest dobry. Proszę o pomoc.

Dostajesz jakąś adresację z DHCP routera?

możesz dokładniej? Niestety nie bardzo wiem jak to sprawdzic

ipconfig /all kiedy jesteś podłączony kablowo do routera -

Ok już udało się wejść 192.168.1.1 ponieważ wczesniej miałem na wan bo po podłączeniu 5210G jest przez WAN podłączony, zmieniłem na lan i zalogowałem się. DHCP DISABLED CZY ENABLED ma być ustawione ?

To zależy jak chcesz podłączyć TP-Linka i w jakim trybie ustawić. Nikt jasnowidzem nie jest i nie siedzi przed twoim komputerem!?

Przepraszam za nie jasność. Odbieram sygnał przez 5210G ona podłączona do 843ND a 843 służyć ma jako Rozsyłasz sygnału wifi po domu.

Jeżeli łączysz przez WAN to oczywiście DHCP musi być włączone na TP-Linku i adresacja LAN z innej puli niż na WA5210g w przeciwnym wypadku (podłączenie przez LAN) DHCP wyłączone.

ok tak też mam , ale problem pojawia się średnio co miesiąc nagle 843Nd przestaje nadawać sygnał i muszę resetować tak jak teraz by wszystko sie naprawiło, zastanawia mnie czemu jest dobrze a nagle cient przestaje działać poprawnie.

To znaczy? Jaką masz konfigurację TP-linka? Router czy AP?

843ND - Standard Wireless Router
5210G obie anteny - AP access point

Chodziło mi dokładnie o to jak podłączony jest WR843ND do WA5210g LAN czy WAN

Przez WAN i adres jego 192.168.0.1 Antena nr1. 192.168.1.254 antena nr2. 192.168.1.253 Główny rotuer 8951ND 192.168.1.1

Jesteś 100% pewny że WR843ND robi problem? Po wystąpieniu problemu nie odpowiada na ping? Próbowałeś odłączyć wtedy Wr843ND i podłączyć komputer?

Hmmm podłączyłem dziś antenę pod laptopa i od razu internet złapał , musiałem zresetować router i teraz jest dobrze, lecz dziwne bo dioda lan na tej antenie też się nie świeciła wcześniej... także pewny nie jestem już niczego. Ale problem jest teraz taki ze internet ma prędkość 0.50 ;/ zamiast 10mb i czemu?

Poziom sygnału, zakłócenia, uszkodzenie sprzętu - przyczyn może być wiele.

Ja bym się się nie przejmował tym faktem iż raz na miesiąc musisz go zresetować. Może to wynikać z przegrzania routera.