TP-Link 3020 Problem z logowaniem do panelu

Witam.
Od wczoraj nie mogę się uporać z konfiguracją w/w urządzenia. Chciałbym połączyć je z innym routerem aby zwiększyć sieć WiFi.
Problem polega na tym, że nie mogę się zalogować do panelu administratora, po wpisaniu w przeglądarce 192.168.0.254 ew. 192.168.0.1 ew. 192.168.1.1 nie wyskakuje okno do zalogowania, sprawdzałem to na IE,Chrome,Opera we wszystkich wypadkach jest to samo.
Próbowałem w cmd ipconfig/release i ipconfig/renew i problem występuje nadal.
Może ktoś z Was pomoże.
Nie znalazłem takiego wątku, ale jeśli jest gdzieś to przepraszam z góry za offtop.

Pewnie DHCP jest wyłączone, dopisz do karty sieciowej adres 192.168.0.200 maska 255.255.255.0 i wtedy loguj się na 192.168.0.254 oczywiście przy założeniu że adres IP routera jest fabryczny.

Dziękuję za szybką odpowiedź.
Mógłbyś pokrótce opisać jak to zrobić ?
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jak próbuję Uruchom->devmgmt.msc -> Karty sieciowe -> Intel WiFi Link to nie ma możliwości zmiany adresu.

Zresetuj go do ustawień fabrycznych.

Wszystko się udało - zrobiłem tak jak jest to opisane w linku, który podałeś - dziękuję.
Dostałem się do ustawień routera w Szybkiej konfiguracji wybrałem Repeater, wybrałem podłączenie do istniejącej sieci (zastanawia mnie tylko to, że nie było wymagane podanie hasła do niej ?) zapisałem zmiany, router się zresetował.
Strona z konfiguracją zmienia się w "Brak połączenia..."
Po tym wszystkim wygląda to tak :
Nie mam dostępnej sieci, którą jak przypuszczam powinien tworzyć mój 3020, widzę drugą sieć którą 3020 miał przedłużyć - kiedy się do niej podłączam wyświetla komunikat "Brak dostępu do internetu" kiedy we właściwościach daję "Diagnozuj" wykrywa mi jako błąd adres który zmieniłem z w/w wskazówkami i przywraca go do wcześniejszego stanu co sprawia, że jestem znowu na początku czyli nie mogę wejść do ustawień 3020 i co więcej nie widzę w ogóle sieci. Po przywróceniu do ustawień sieć jest widoczna.
Zwariowałem, już kompletnie nie wiem co mam zrobić.
Jakieś pomysły?

Po poprawnej konfiguracji musisz znowu wrócić do automatycznego pobierania adresów na karcie sieciowej -
http://www.tp-link.com.pl/faq-659.html

Właśnie to diagnozuje system i przywraca automatyczne pobieranie adresów i dlatego (tak myślę) wyrzuca mnie ze strony konfiguracyjnej i sytuacja się powtarza.
Przepraszam jeśli czegoś nie rozumiem i wiem, że jest to denerwujące, ale chciałbym mieć to już za sobą..
edit
czy po tej konfiguracji powinna być widoczna sieć którą tworzy 3020 czy tylko sieć "Matka"?

Po zmianie konfiguracji karty sieciowej na automatyczne pobieranie adresacji dostajesz jakieś IP?

Na tą chwilę wygląda to tak :

Karta przewodowa podłączona jest do TP-linka?

Podczas konfiguracji nie.
Kiedy podłączę teraz to karta się świeci i wygląda to tak :

Konfigurację przeprowadzasz po kablu a nie bezprzewodowo. Rozłącz się też z siecią bezprzewodowo, tylko połączenie router komputer, dostęp do internetu nie jest ci do niczego potrzebny.
Logowanie -
http://www.tp-link.com.pl/faq-748.html
Konfiguracja -
http://www.tp-link.com.pl/faq-659.html
To chyba wszystko w czym mogę pomóc. Przełącznik oczywiście na AP.

Zrobiłem jak poradziłeś - dziękuję za pomoc.
Nadal jednak nie działa.
Opiszę krok po kroku.

  1. Podłączam 3020 do komputera kablem do karty sieciowej.
  2. We właściwościach karty wpisuję w "użyj następującego adresu IP" adres 192.168.0.2, maska 255.255.255.0,
    brama domyślna 192.168.0.1, "Użyj nastepujących adresów DNS 192.168.0.1
    3.W przeglądarce wpisuję 192.168.0.254 loguję się do konfiguracji.
  3. Wybieram szybką konfigurację jako Repaer i z istniejących połączeń wybieram tą którą ma przedłużyć 3020.
  4. System restartuje router.
    Kiedy powiedziałeś żebym zrobił to przez kabel to teraz była widoczna sieć 3020 po konfiguracji. Chciałem
    się z nią połączyć, wyskoczł problem z połączeniem i sieć całkiem znikła, natomiast w tej drugiej nie było dostępu do internetu.
    Przywróciłem w karcie sieciowej automatyczne IP i teraz mogę z niej korzystać.
    Po odłączeniu routera od komputera sieć znika .
    W którym miejscu robię błąd?

Jesteś tego pewien? Pokaż status TP-linka po konfiguracji jako repeater i zakładkę status głównego routera.

Witam.
Ponownie zrobiłem to tak samo i jest ta sama sytuacja.
Status 3020 po konfiguracji :

I nie wiem czy to wystarczy, ale status głównego routera w taki sposób (jest to TP-LINK tdw8961ND):

Na wzmacniaczu możesz ustawić adres IP 192.168.1.254 wtedy będzie ci łatwiej konfigurować bez zmiany adres na karcie sieciowej.
Tu cały czas widać sieć bezprzewodową a przewód masz odłączony bo jest czerwony X.

OK tak zrobię.
Drugi screen jest z komputera "Matki".
Mam go podłączyć przez kabel, żeby tam sprawdzić status?

Nie bardzo rozumiem twoje określenie.
Po konfiguracji wzmacniacza pierwotna sieć "zginie" a będziesz widział sieć z głównego routera ale o zwiększonej sile sygnału tak działa wzmacniacz/repeater.