Tp link 1043 v4

Witam serdecznie mam pytanie odnosnie tp 1043 v4 czy jest jakies alternatywne oprogramowanie

Witam,
Aktualnie jest dostępne:
LEDE w wersji stabilnej (polecam) oraz rozwojowej
OpenWrt w wersji rozwojowej

i to by było wszystko
Gargoyle i DD-Wrt narazie jest niedostępne.

Wgrałem LEDE i mam pytanie . Czy jest gdzieś kontrola rodzicielska bo nigdzie nie widzę. A jeśli nie ma to czy jest możliwość dogrania ?

W tym LEDE jak i czystym Openwrt nie ma typowej opcji kontroli rodzicielskiej.
Co potrzebował byś z tej opcji? Wyłączanie WiFi, blokowanie stron, czasowe blokowanie internetu?

Czasowe wyłączanie internetu na dany komputer

Co prawda znalazłem coś odnośnie dogrania blokady rodzicielskiej ale coś niemoge dograć coś żle chyba robie tu podaje link do stronki

https://github.com/k-szuster/luci-access-control

Nie słyszałem o tym dodatku i widać nie jest on zawarty w oficjalnym repozytorium.

Aby go zainstalować musisz pobrać pliki .ipk z githuba https://github.com/k-szuster/luci-access-control/releases
następnie za pomocą np WinSCP przekopiowac je do katalogu /tmp na routerze i zainstalować je wpisując komendę w putty:
opkg install /tmp/luci-

Po tej operacji powinno pokazać się w LuCI w menu network-access control

nie za bardzo rozumie jak byś mógł mnie trochę nakierować . Pobrałem win scp zainstalowałem i zalogowałem się. Teraz nie za bardzo wiem co dalej jak byś miał chwile i chęć wytłumaczyć mi . nie wiem jak przekopiować do tego katalogu

Pliki pobrane z githuba? To teraz w lewej kolumnie szukasz katalogu z tymi plikami ipk
w prawej kolumnie przechodzisz do katalogu /tmp . Domyślnie program się loguje w katalogu "root" czyli ~ wystarczy kliknąć 2x na .. w pierwszej pozycji okna i kliknąć na tmp
Teraz przenieść te pliki .ipk do tego katalogu.

Możesz teraz wybrać z menu "Polecenia - Otwórz terminal" lub nacisnąć CTRL + T
Jako polecenie wpisać opkg install /tmp/luci-*
błędem się nie przejmuj
Teraz przejdź do przeglądarki i odśwież stronę.

Niby tak zrobiłem ale coś nie tak podczas zapisu. jak otwieram ten win scp to w polu protokół pliku wybieram scp

Co jest nie tak. Wrzuć jakiś screen

Nowy Dokument programu Microsoft Word.docx (236,5 KB)

na końcu polecenia jest jeszcze gwiazdka (*)

ps. Na to forum możesz wrzucać obrazki wklejając je do posta

PoszłoNowy Dokument programu Microsoft Word.docx (92,9 KB)
Wielkie dzięki za pomoc.