TL-WR941ND v4 Gargoyle 1.5.11.1 config problem

Potrzebuję informacji, jaki model routera jest bliźniaczy z TL-WR941ND v4 z tym, że posiada post USB.

Tp link TL-WR1043ND .

Dzięki!
Jeszcze chodzi o to, że posiadam router TL-WR941ND v4 do, którego dołożyłem USB i chcąc je odpalić muszę wgrać firmware z bliźniaczego modelu, który je posiada.
Router TL-WR1043ND jest w wersji v1 i v2, która przypadnie mojemu do gustu ?

Do każdej wersji sprzętowej jest przyporządkowane odpowiednie Firmware . Jeśli masz TL -WR941ND to takie Fv . musisz wgrać . Nie pomogę w tym temacie czy inne firmware z innego modelu i innej wersji sprzętowej będzie kompatybilne myślę że nie . Zawsze możesz przetestować lecz wiąże się to z możliwością awarii routera .

To inaczej, na ile jesteś pewny, że TL-WR1043ND jest najbardziej bliźniaczą wersją? A nie np. 741nd czy 1041n?

Kolega wojciech brał chyba pod uwagę podobieństwo możliwości (specyfikację) urządzeń a nie podobieństwo oprogramowania. Tu by trzeba skompilować firmware pod WR941. Najbardziej kompetentną osobą jest tu na forum kolega Heinz. Może się odezwie w temacie.

OK! Czekam.

Niestety kolego gotowego softu z USB od innego sprzętu nie dopasujesz. Twój router jest podobny do WR841ND v5 i z niego oprogramowanie mogło by pasować (niestety brak USB).
Napisz na forum eko.one.pl może tam ktoś skompiluje dla Ciebie soft z USB.