TL-WR940N v6 powrót do oryginału

Witam
Jak w temacie, TL-WR940N v6 szukam pliku "webrevert" lub innego rozwiązania by wrócić do oryginalnego softu z dd-wrt.

ps. Czy da się w tym modelu obciąć prędkość po wifi? Albo inaczej. Jak rozwiązać mój problem z użyciem tego routera? Sytuacja wygląda tak: Mieszkam w Afryce (ważne bo jestem bardzo ograniczony sprzętowo) i korzystam z internetu 4g używając modemu ZTE MF 910. Prędkość max 2mbs przy cenie której nawet nie chce wspominać:) Do dyspozycji laptop i wyżej wymieniony router. Jako że z asertywnością u mnie cienko, ciągle ktoś z sąsiadów prosi o internet i koniec końców zapychają mnie tak ze nie mogę nic zrobić. Czy mogę udostępnić używając wyżej wymienionego sprzętu tylko załóżmy 1/10 prędkości mojego łącza dla wszystkich którzy łączą się po wifi?

pozdrawiam

Witam,
Nie widzę żeby ktoś ze środowiska dd-wrt przygotował webrevert więc zostaje powrót przez recovery.
Router przyjmuje firmware bez bootloadera jako plik recovery jednak nie wiem o jaką nazwę poprosi to już musisz sam sprawdzić o co zostanie zapytany serwer TFTP.

Załączam plik bez bootloadera do wgrania przez tryb recovery.
wr940nv6_eu_3_19_1_up(180119).bin (3,8 MB)