TL-WR842ND i serwer mediów ( DLNA ?)

Witam
Posiadam router TL-WR842ND mam do niego wpięty pendrive z plikami muzycznymi FLAC i mój amplituner Pioneer SC-2022k widzi te pliki i odtwarza muzykę ok, jest tylko problem że gdy chcę wyjść z katalogu z muzyką podczas odtwarzania muzyki to amplituner się jakby zawiesza po czym po chwili wychodzi do katalogu głównego i ponownie można wejść w wybrany katalog wybrać plik i włączyć play. W czasie odtwarzania utworu w każdej chwili można zmienić utwór na inny pod warunkiem przebywania w tym samym katalogu gdy chcę jednak zmienić katalog to jest zawiecha i wyskoczenie do katalogu głównego:( Jeśli tez sam pendrive włożę do amplitunera bezpośrednio do gniazda USB można śmiało śmigać po katalogach jak się chce. Odtwarzając muzę z routera przez kompa też można zmieniać katalogi bez zacięcia. Nie wiem czy to wina routera czy amplitunera.
Proszę o pomoc. Aha czy media serwer w TPlink jest równoznaczne z DLNA??
Pozdrawiam
Marian

TP-Link ogólnie nie posiada certyfikatu DLNA. Firma gwarantuje poprawną pracę tylko z windows media player jednak dość dużo urządzeń działa poprawnie.

Walec - zamiast pendriva z plikami - kup jakiś niedrogi NAS .
Odtwarzanie plików przez urządzenia podłączone do domowej sieci , bedzie wtedy działać wyraźnie lepiej :slight_smile:

Potwierdzam to co pisali koledzy w poprzednich postach. Serwer multimedialny na TP-Linku nie jest jednoznaczny z DLNA.