TL-WR841ND nie reaguje na Add New

Witam.
Od ok. 3-4 miesięcy posiadam nowy router, mianowicie TL-WR841ND. Wszystko na nim ładnie chodzi, lecz ostatnio chciałem postawić wirtualną maszynę.
No więc klikam Add New...(Widać na załączniku) a tutaj nic się nie dzieje. Na poprzednim routerze wszystko działało a ten jest jakiś dziwny.

Mało co się znam na routerach, więc jeśli czegoś nie napisałem, to piszcie, postaram się dać wam wszystkie potrzebne informacji, aby rozwiązać ten problem.
Pozdrawaim

Dodam jeszcze ScreenShot'a statusu routera oraz moment kliknięcia Add New... (Nie wiem po co to drugie, ale zawsze to jakaś informacja ;D)

Jak widac gdy klikam Add new... nic się nie dzieję. Jest to samo co na obrazku. W dodatku od tygodnia szukam coś o tym błędzie na google i skutki tego są marne. Nie znalazłem ŻADNEGO tematu dotyczącego tego błędu.

Gdzie klikasz to Add New?
Próbowałeś na innej przeglądarce internetowej? Firmware masz aktualny na routerze?

Oczywiście, że sprawdzałem na różnych przeglądarkach. I także mam aktualny.
Problem w połowie rozwiązany :smiley: Zauważyłem, że na laptopie, spokojnie wszystko działa. Nie wiem czym jest to spowodowane no, ale mi to wystarcza, bo zależało mi żeby tylko odblokować porty w jakikolwiek sposób.
Temat można zamknąć.