TL-WR841N zmiana na AP

Witam
Mam takie pytanko da rady zmienić router TL+WR841N na AP Client który bezprzewodowo łączy się z netem i udostępnia po kablu dalej ?? Myślałem nad wgraniem softu od podobnego urządzenia z tym przypadku myślałem o WR843ND czy zadziała to ?? Ewentualnie jakieś inne alternatywny soft ?? Oraz jak to zrobić ??
pozdrawiam

Jedyne rozwiązanie to instalacja GargoylePL i konfiguracja mostu bezprzewodowego:

instalacja

konfiguracja

A jeszcze takie pytanko bo posiadam TP-Link TL-WR841N oraz TL-WR543G.
TL-WR841N z nowym softem który poleciliście tutaj łączy się bezprzewodowo z netem i za pomocą kabla do TL-WR543G który to poprzez wifi i kabel udostępnia net dalej.
Z tym nowym softem TL-WR841N jest możliwość że mam AP Klient/AP więc z tego urządzenia łącze się z netem i mogę udostępnić bezprzewodowo.
Moje pytanie to czy da rady zrobić jedną sieć wifi na tych dwóch urządzeniach aby działały jako jedna tzn: jedno urządzenie jest w kuchni drugie w pokoju i jak np: z telefonem będę w kuchni to łączę z z TL-WR841N a jak pójdę do pokoju to przełącza mnie na TL-WR543G który był by tą samą siecią.
Nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłem mam grube betonowe ściany i w pokoju nie zawsze mi łapie zasięgu.

Jeżeli WR543g ma działać tylko jako punkt dostępowy (bez portu WAN) to oczywiście że tak.

No tak WR543g ma tylko udostępniać neta po kablu 1PC i poprzez wifi telefon tablem itp. Możesz napisać jak to zrobić WR543g ma oryginalny soft

Chyba się nie rozumiemy. WR543g może pracować jako AP ale musi mieć dostarczony internet kablowo. Łączysz wtedy ten kabel do jednego z 4 portów LAN i musisz wyłączyć na nim DHCP.