TL-WR841N v9 powrót z DD-WRT

Witam. Tak jak w temacie po wgraniu firmware DD-WRT router co jakiś czas się restartuje chciałem wrócić do oryginalnego ale nie wiedziałem ,że to takie skomplikowane przynajmniej dla mnie. Poczytałem trochę na forum zainstalowałem putty oraz WinSCP ale nic mi nie wychodzi nie mogę połączyć się z routerem ani przez jeden program ani przez drugi wpisuje hasła zgodnie z poradnikami na forum próbuje rożnych sposobów ale tutaj opisane są dla ludzi którzy mają wiedzę jak to zrobić a ja niestety takiej nie posiadam czy mógłby ktoś pomóc? :slight_smile:

Tu masz podobny wątek:

No właśnie nie mogę połączyć się routerem przez WinSCP coś robię źle a mam jeszcze jedno pytanie czy powracając na oryginalne firmware to może być pobrane ze strony TP-Linka?

Musi być bez bootloader-a i suma kontrolna musi się zgadzać (firmware bez uszkodzeń).

Przesyłam z załączniku plik webrevert do WR841N v9. Wgraj go przez webinterface.

Zrobiłem wszystko w sposób podany w tamtym wątku czyli połączyłem się przez WinSCP wrzuciłem otrzymany plik do tmp następnie połączyłem sie przez Putty wpisałem komendę i pojawia się komunikat : Couldn"t open image file /tmp/tplink.bin

czyli coś się źle skopiowało. Mam nadzieję że używasz pliku do wersji v9 bo tym v8 który jest tam opisywany możesz uszkodzić router. Użyj plików z mojego poprzedniego posta.

Wrzuciłem plik który mi przesłałeś. Spróbuje jeszcze raz
Niestety próbowałem na rózne sposoby i cały czas pokazuje się taki komunikat a ten drugi sposób to gdzie te komendy mam wpisywać?

wpisuj je w putty/telnet
Czemu nie wgrasz pliku przez menu routera?

Dobre bardzo dobre ;D ale się ubawiłem do tej pory pobierałem firmware ze strony tp linka i wgrywanie nic nie dało także założyłem że z tym od Ciebie jest tak samo to ja się męczę od godziny a tu wrzucam przez menu routera i wszystko śmiga :o Dzięki