TL-WR841N V9 + gargoyle_1.10

Witam i mam kilka pytań:

Mam router jak w temacie. Używam go jako access point. Ponieważ producent o nim zapomniał, a na dodatek ktoś mi się włamał do sieci (Mam jeszcze Archer D5 V1 jako główny router) i podłączył do niego TV 4K i ze dwie komórki (z poziomu otoczenia sieciowego Windows 10 to zobaczyłem) to przynajmniej w tym routerze postanowiłem zmienić soft.

Więc wgrałem najnowsze gargoyle_1.10 i wszystko ładnie działa. Jednak soft jest po angielsku i chciałem się dowiedzieć czy jest do niego poprawne spolszczenie i skąd wziąć?

Jak go skonfigurować znalazłem w sieci i nawet się udało.

Jednak mam jeszcze pytanie czy da się włączyć w ustawieniach, jakby się znów ktoś włamał żeby wyświetlał co i kiedy się do sieci zalogowało?

Teoretycznie nawet w menu powinna być opcja ściągnięcia tzw dodatków i tam jest spolszczenie zrobione przez Cezarego (obsy) z eko.one.pl, ale problemem jest to, że ten router ma bardzo mało flash (4MB) i miejsca może nie starczyć.
To samo z logowaniem zdarzeń - masz log systemowy, ale mieści się go tyle, ile jest wolnego RAMu. Ten sprzęt po prostu do tego nie służy.
Wystarczy jednak monitorować czasem ruch (masz nawet wykres) i zmieniać od święta hasło do WiFi.

Dziękuję za odpowiedź!

W Menu są tylko linki podane. Co do pakietu językowego jest tylko opcja załadowania pliku z dysku i drugi przycisk do systemu.

Na podanej przez Ciebie stronie są i owszem gotowe polskie paczki ale tylko do routerów z 8 MB Flash. Do tego nie ma. Samego pliku spolszczającego też nie ma. Trudno. Trzeba będzie używać menu w wersji angielskiej.