TL-WR841N Problem z konfiguracją

Witam!
Mój sąsiad ma liveboxa który udostępnia internet i powiedział, że mogę z niego korzystać podając mi hasło do niego. Kupiłem sobie dzisiaj właśnie TL-WR841N bo tak doradzał mi sprzedawca w sklepie kiedy mu powiedziałem o co mniej więcej chodzi. Poczytał trochę o tym routerze i dowiedziałem się, że na oryginalnym oprogramowaniu nie ma takiej funkcji o którą mi chodziło... Ale jest jednak opcja wgranie customu. Tak więc zrobiłem i wgrałem Gargoyle który mi pozwoli właśnie na połączenie się z liveboxem i korzystanie z internetu. Przy konfiguracji siedziałem chyba z 4 godziny i nie udało mi się połączyć z liveboxem... Nie mam pojęcia jak mam go skonfigurować :frowning: Ogólnie chodzi mi o połączenie się z liveboxem i puszczenie internetu kablem z routera TL-WR841N do komputera. Zasięg jaki osiągam jest w granicach 50% jeśli jest to istotna informacja. Będę ogromnie wdzięczny jeżeli ktoś zdoła mi pomóc.
Pozdrawiam

Czyli jeśli ustawię dokładnie tak jak tutaj


jest opisane to powinno zadziałać?

Innej alternatywy nie widzę. Tryb WDS jest raczej w tym przypadku nie wskazany. Mozna także ustawić jako AP Client.

Dobra, dzięki. Dzisiaj jak wrócę do domu to spróbuję i dam znać o efektach.
Ok, próbowałem wg. instrukcji i nic z tego :frowning: Dałem sobie spokój i oddałem dla znajomego informatyka wczoraj. Dzisiaj u Niego byłem i mówił, że wszystko dobrze działa ale jest mały problem bo ja chcę się połączyć z livebox'em który ma zabezpieczenia które dla większości TP-Link'ów uniemożliwiają połączenie się a z otwartą siecią łączą się bezproblemowo. Zostawiłem mu go do jutra bo mówi, że jeszcze się upewni czy na pewno się nie da połączyć z tym livebox'em a jak nie to mi skonfiguruje pod otwarte sieci.

Masz alternatywne oprogramowanie na TP-linku? Bo nie bardzo można cię zrozumieć w którym miejscu jest problem.

Tak, mam. W pierwszym poście napisałem, że wgrałem Gargoyle. A problem jest w tym, że jak połączę się z liveboxem (jak i z jakąkolwiek inną siecią) to raz, że nie mam internetu. A dwa, że po konfiguracji i automatycznym resecie kiedy połączę się z routerem czy to przez kabel czy przez wi-fi to cały czas trwa identyfikacja z nim i w tym punkcie stoję. Dzisiaj odbiorę router od znajomego około godziny 17, więc dam znać czy udało mu się coś z tym zrobić i jeśli tak to zrobię screen'a i dam tutaj gdyby ktoś miał ten sam problem.

Masz gdzieś błąd w konfiguracji gargoyle.

Pokaż ustawienia z Gargulca.